REALIZACJA FILMÓW

Naszą specjalnością są filmy ślubne i weselne. Ponadto tworzymy również reportaże z innych uroczystości, filmy reklamowe, promocyjne czy też relacje z wydarzeń firmowych i imprez (zobacz poniżej). Oferujemy kompleksową obsługę produkcji, dbając o każdy szczegół już na etapie pomysłu i opracowania ewentualnego scenariusza, na planie filmowym oraz podczas montażu gotowego materiału. Nasze doświadczenie wynosimy z własnej pracy oraz ze współpracy z innymi firmami. Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i małych lub średnich przedsiębiorstw. Każde zlecenie wykonujemy z ogromnym zaangażowaniem - wynika to z połączenia doświadczenia oraz pasji jaką jest produkcja filmowa. Aby móc bliżej zapoznać się z ofertą, warto obejrzeć nasze dotychczasowe produkcje w dziale portfolio. Znajdują się tam przykładowe filmy, które zrealizowaliśmy, a które stanowią jednak tylko cząstkę produkcji wykonanych przez nas na przestrzeni kilku lat naszej pracy.

Realizujemy filmy:

* Ślubne / weselne - uwieczniamy najważniejsze momenty Waszego życia. Staramy się, aby emocje i piękne chwile, które towarzyszyły Wam w tym najważniejszym dniu, dzięki wykonanej pamiątce filmowej zawsze były żywe i stale trwały .

* Reportażowe - oprócz filmów weselnych tworzymy również reportaże z innych uroczystości i imprez np. Chrzest, I Komunia święta, Bierzmowanie, Studniówka, Połowinki, Osiemnastka, rocznica ślubu, Zaręczyny, Andrzejki, Bal karnawałowy, Sylwester.

* Reklamowe- pokazujemy Twój produkt lub usługę innym w jak najlepszej odsłonie! Pomożemy Ci udowodnić, że to właśnie Twojej marki klienci pragną najbardziej. Wszystko to poprzez najlepszą i najskuteczniejszą formę reklamy jaką jest film.

* Korporacyjne - pokazujemy wszystkim jak wiele osiągnęła Twoja firma. Przedstawiamy innowacyjne rozwiązania i unikatowe pomysły, które złożyły się na sukces Twojej marki.

* Szkoleniowe - pokazujemy Twoim pracownikom jak to się robi, tłumaczymy i dajemy wskazówki za pomocą filmu. Prezentujemy klientom jak działa Twój produkt.

* Relacje z imprez firmowych- pokazujemy jak bawi się Twoja firma. Nieważne czy to uroczyste spotkanie z okazji 25-lecia istnienia firmy, czy szalona integracyjna impreza firmowa - my uwiecznimy ją dla Państwa tworząc niezapomnianą Pamiątkę na lata.

* Inne - jeśli jesteś zainteresowany czymś innym, czego nie wymieniliśmy powyżej, skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę indywidualną. Jesteśmy otwarci na nowe, ciekawe wyzwania. Również filmy dokumentalne, czy fabularne.

Czym jeszcze się zajmujemy?

service 1

FILMOWANIE

Tworzymy nowoczesne filmy w najwyższym standardzie jakości. Zajmujemy się każdym etapem produkcji filmu.

FOTOGRAFIA

Wykonujemy reportaże, sesje zdjęciowe, aby uwiecznić Państwa wspomnienia w najwyższej jakości fotografiach.

INNE

Dodatkowo zajmujemy się również grafiką, projektowaniem stron internetowych, tworzeniem animacji i wiele innych.