FOTOGRAFIA

Reportaże zdjęciowe z uroczystości ślubnych i weselnych to nasza główna specjalizacja.
Ponadto zapewniamy osługę fotograficzną również w trakcie innych uroczystości, imprez, wydarzeń, spotkań biznesowych, szkoleń, targów, w czasie których uwieczniamy wszystkie najważniejsze momenty.
Oferujemy wykonanie profesjonalnych zdjęć reklamowych przedmiotów, wnętrz budynków i pokoji, indywidualnych sesji fotograficznych w studiu lub plenerze. W zależności od indywidualnych potrzeb zlecenia, przykładamy dużą wagę do każdego etapu produkcji fotografii (przygotowanie planu, odpowiedniego sprzętu, retusz zdjęć), tak by efektem końcowym były zachwycające i profesjonalne zdjęcia. Aby móc bliżej zapoznać się z ofertą, warto obejrzeć nasze dotychczasowe realizacje w dziale portfolio. Znajdują się tam przykładowe zdjęcia, które wykonaliśmy, a które stanowią jednak tylko cząstkę zdjęć wykonanych przez nas na przestrzeni kilku lat naszej pracy.

Wykonujemy zdjęcia:

* ślubne / weselne - uwieczniamy najważniejsze momenty Waszego życia. Staramy się, aby emocje i piękne chwile, które towarzyszyły Wam w tym najważniejszym dniu, dzięki wykonanym zdjęciom zawsze były żywe i stale trwały .

* Reportażowe - oprócz fotografii ślubnej/weselnej wykonujemy również reportaże zdjęciowe z innych uroczystości i imprez np. Chrzest, I Komunia święta, Bierzmowanie, Studniówka, Połowinki, Osiemnastka, rocznica ślubu, Zaręczyny, Andrzejki, Bal karnawałowy czy Sylwester.

* Reklamowe - pokazujemy Twój produkt lub usługę innym w jak najlepszej odsłonie! Dzięki profesjonalnym zdjęciom pomożemy Ci udowodnić, że to właśnie Twojej marki klienci pragną najbardziej.

* Relacje z zabaw, imprez i koncertów - pokazujemy jak bawią się ludzie. Wykonujemy obsługę fotograficzną zabaw zorganizowanych, koncertów i imprez w dyskotekach czy też na świeżym powietrzu.

* Sesje zdjęciowe - wykonujemy sesje zdjęciowe w studiu lub plenerze np. dla Narzeczonych, Modelek i Modeli, na potrzeby portfolio lub jakiegolwiek inne.

* Relacje z imprez firmowych - Nieważne czy to uroczyste spotkanie z okazji 25-lecia istnienia firmy, czy szalona integracyjna impreza firmowa - my uwiecznimy dla Państwa wszystkie najważniejsze momenty na profesjonalnych zdjęciach.

* Relacje ze szkoleń, targów - wykonujemy zdjęcia w trakcie szkoleń firmowych. targów itp., tak by uwiecznić wydarzenie również w formie pamiątki zdjęciowej.

* Inne - jeśli jesteś zainteresowany czymś innym, czego nie wymieniliśmy powyżej, skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę indywidualną. Jesteśmy otwarci na nowe, ciekawe wyzwania.

Czym jeszcze się zajmujemy?

service 1

FILMOWANIE

Tworzymy nowoczesne filmy w najwyższym standardzie jakości. Zajmujemy się każdym etapem produkcji filmu.

service 2

FOTOGRAFIA

Wykonujemy reportaże, sesje zdjęciowe, aby uwiecznić Państwa wspomnienia w najwyższej jakości fotografiach.

service 3

INNE

Dodatkowo zajmujemy się również grafiką, projektowaniem stron internetowych, tworzeniem animacji i wiele innych.