INNE USŁUGI

Poza filmowaniem i fotografią, które stanowią główne dziedziny naszej działalności, wykonujemy jeszcze szereg usług dodatkowych w zakresie grafiki, animacji, dźwięku, reklamy, stron internetowych itp.
Poniżej przedstawiamy najważniejsze gałęzie multimedii, którymi najcześciej się zajmujemy:


* Projektowanie stron internetowych - zaproponujemy koncepcję, a następnie stworzymy dla Was stronę internetową np. hotelu, firmy, usług, tak jak tego oczekujecie.

* Grafika komputerowa / reklama - wykonany dla Was przeróżne projekty związane z grafiką komputerową i reklamą, np. logo firmy, wizytówka, ulotka, baner.

* Animacje komputerowe - treści reklamowe, korporacyjne, rekrutacyjne i instruktażowe możemy przedstawić w formie animacji 2D.

* Prowadzenie strony firmowej na portalach społecznościowych - stworzymy lub poprowadzimy za Ciebie fanpage Twojej firmy na portalu facebook lub innym oraz będziemy się zajmować jego aktualizacją, tak abyś nieustannie mógł docierać do nowych klientów.

* Rejestracja dźwięku / lektor w filmie - zarejestrujemy dla Ciebie ścieżkę dźwiękową z koncertu, imprezy, wykładu, spotkania w niemal studyjnej jakości. Posiadamy profesjonalny sprzęt do rejestracji audio. Jeśli potrzebujesz lektora w filmie, wykonamy nagranie i wstawimy go do Twojego filmu.

* Inne - jeśli jesteś zainteresowany czymś innym, czego nie wymieniliśmy powyżej, skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę. Jesteśmy otwarci na nowe, ciekawe wyzwania.

Czym jeszcze się zajmujemy?

service 1

FILMOWANIE

Tworzymy nowoczesne filmy w najwyższym standardzie jakości. Zajmujemy się każdym etapem produkcji filmu.

FOTOGRAFIA

Wykonujemy reportaże, sesje zdjęciowe, aby uwiecznić Państwa wspomnienia w najwyższej jakości fotografiach.

service 3

INNE

Dodatkowo zajmujemy się również grafiką, projektowaniem stron internetowych, tworzeniem animacji i wiele innych.