PROJEKTY GRAFICZNE – SZABLONY

Chcesz zakupić jeden z wybranych szablonów? Wybierz z wybranych poniżej, prześlij nam dane, treści i zdjęcia, a w ciągu 2 dni roboczych otrzymasz projekt na swoją skrzynkę.

Jeśli chcesz żebyśmy również zlecili dla Ciebie wydruk – napisz.

PROJEKTY GRAFICZNE – INDYWIDUALNY PROJEKT

Chcesz abyśmy stworzyli dla Ciebie lub Twojej firmy projekt indywidualny? Własna niepowtarzalna grafik? Sprawdź naszą ofertę.

Ceny dotyczą projektów graficznych z szablonów. Nie obejmują wydruków. O szczegóły pytaj telefonicznie lub mailowo. Podane ceny to ceny netto.

MOTORYZACJA | SAMOCHODY

WIZYTÓWKA – „Moto 1”

WIZYTÓWKA – „Moto 2”

WIZYTÓWKA – „Moto 3”

WIZYTÓWKA – „Moto 4”

WIZYTÓWKA – „Moto 5”

WIZYTÓWKA – „Moto 6”

WIZYTÓWKA – „Moto 7”

PLIKI – ROZSZERZENIA

Pliki wysyłamy w formatach w zależności od zgłoszonej potrzeby. Standardowo są to pliki w JPG lub PNG oraz PDF lub TIFF.

CZAS OCZEKIWANIA – TERMIN PRZESŁANIA PLIKÓW PROJEKTÓW 

Projekty przesyłamy maksymalnie do 2 dni roboczych. W przypadku projektów o wielu stronach czas może się jednak wydłużyć – o czym poinformujemy mailowo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi szablonami graficznymi. Szablony wizytówek w różnych formatach. Szablony graficzne wizytówek wykonaliśmy specjalnie dla firm z różnych branż. Warto więc przejrzeć i znaleźć odpowiedni szablon graficzny wizytówki dla siebie lub swojej firmy. Powyżej znajdują się szablony wizytówek dla branży motoryzacyjnej. Szablony wizytówek dla motoryzacji. Szablony wizytówek dla samochodówki. Szablony wizytówek mechanika. Szablony wizytówek samochody. Szablony wizytówek pomoc drogowa. Wśród naszych szablonów wizytówek znajdziesz również inne kategorie, które mogą Cię zaciekawić. Zapraszamy więc do przejrzenia pozostałych katalogów. Jeśli nie znalazłeś nic co, by Cię zainteresowało – skontaktuj się z nami, a chętnie stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wizytówki.