fbpx
ikona studio alladyn

lat na rynku

8 lat w projektowaniu grafik
dla różnych branż.

ikona studio alladyn

projektów graficznych

Drukowanych, do social mediów,
adwords, czy do online.

ikona studio alladyn

Freelancerzy

Otwarte umysły, kreatywni
i odważni!

ikona studio alladyn

Polska firma

Wartość Twojego projektu
to polskie złotówki.

ikona studio alladyn

Indywidualne projekty

Projekty tworzone od podstaw
i niepowtarzalne.

Projektowanie grafik

Projektujemy indywidualne projekty graficzne na potrzeby klienta. Począwszy od prostych materiałów drukowanych (wizytówki, karty menu, bannery), tych z przeznaczeniem do online (social media, adwords), aż po opracowanie logo firmy.

projekt etykiety na wino

Studio Alladyn

Od ponad 8 lat tworzymy projekty graficzne dla firm z różnych branż. Początkowo pracując na etacie, a teraz tworząc jako freelancerzy. Zaufaj naszym specjalistom!

projekt logo
projekt logo
projekt plakata
projekt logo
projekt karty menu
projekt logo
projekt etykiety na wino
projekt karty menu
projekt ulotki
projekt logo

Projekty logo

Wśród naszych projektów odnajdziecie projekty logo dla firm z branży hotelowej, gastronomicznej, spa&beauty, a także wielu innych. Kochamy tworzyć piękne rzeczy. Ważna dla nas jest nie tylko estetyka, ale część sprzedażowa grafiki.

projekt logo kubek
projekt etykiety na wino

Projekty Online

Oprócz tradycyjnych grafik drukowanych tworzymy także projekty na potrzeby internetu, czyli grafiki na social media - Facebook, Instagram czy Linkedin, a także te niezbędne do kampanii Adwords.

projekt graficzny wizytówki
projekt ulotki
projekt logo
projekt graficzny wizytówki
projekt karty napojów

Skontaktuj się z nami

STUDIO ALLADYN
WIDEOFILMOWANIE – FOTOGRAFIA – PROJEKTOWANIE GRAFIK –
STUDIO ALLADYN – PAWEŁ KONKEL | NIP: PL5871697389

E: biuro@studioalladyn.pl
FB: StudioAlladyn
WWW: www.studioalladyn.pl

studio alladyn logo

Zajmujemy się profesjonalnie projektowaniem grafik, a w tym projektowaniem kart menu, wizytówek, ulotek, katalogów firmowych, teczek firmowych, billboardów, bannerów, backlightów, etui, etykiet na wino, etykiet na piwo, zawieszek na drzwi, papierów firmowych, logo, logotypów i wiele więcej. Dodatkowo oferujemy grafiki do online/internetu na potrzeby social mediów czyli facebook, linkedin, instagram czy tych potrzebnych do kampanii adwords. Od wielu lat zajmujemy się także  marketingiem dla firm, co również pomaga nam nie tylko w prowadzeniu marketingu firm, budowaniu ich pozycji ale i tworzeniu odpowiednio sprzedażowych grafik. Ma ona bowiem nie tylko pięknie wyglądać ale się sprzedać. Takie jest przecież zadanie większości grafik. Zachęcamy więc do bezpośredniego kontaktu z nami i zaufaj naszym specjalistom - Studio Alladyn - Projektowanie grafik. Dodatkowo oferujemy także usługi fotografii i wideofilmowania.

test