Naszą specjalnością są projekty kart menu. Staramy się odwzorować styl restauracji, panujący w niej klimat i kolorystykę, porę roku wraz z dopasowaniem do treści menu, dań oraz wymagań klienta. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów kart menu oraz ich okładek, a także parę naszych realizacji dla restauracji, pubów i kawiarni z Polski i z zagranicy.

projekty kart menu
projekty kart menu
karta menu
karta menu
projekt karty menu
projekt karty menu

Projekt karty napojów oraz menu został wykonany dla Tawerny w Sieciach w Świnoujściu. Tam możemy znaleźć nasze grafiki. kolorystyka nawiązuje do wnętrz Tawerny. Przepiękny klimat w wyjątkowym miejscu.

Przykładowa projekt karty deserowej nawiązujący do tego co najbardziej kochamy, czyli do słodkości. Kogo nie zachęci taka karta menu do spróbowania przepysznych słodyczy?

Projekt pierwszej strony karty menu A3 Zajazdu we Młynie. Wyjątkowego miejsca, w przepięknym otoczeniu o niezwykle wysokiej ocenie. Zachęcamy do odwiedzenia miejsca. Nasz projekt menu zastąpił kilkunastostronicową kartę menu.

Projekt karty deserowej wykonany został dla Restauracji Widokova. Warto wiec odwiedzić miejsce i zerknąć w kartę deserową. Smakowitości. Projekt ostatecznie zmienił się w małych szczegółach i na okładce doszło logo.

Przykładowa karta menu - wizualizacja karty menu
Przykładowa karta menu - wizualizacja karty menu

Przykładowa karta menu – wizualizacja karty menu. Karta menu w kształcie kwadratu. Idealnie pasująca do baru plażowego, restauracji przy plaży czy kawiarni, gdzie usiądziemy przy zachodzie słońca i poczujemy powiew morskiej bryzy.

Projekt okładki i jednej ze stron z karty menu o formacie A4 wykonany dla Plaża Resort w Łebie. Wykwintne dania, wspaniali kucharze i niesamowity klimat morza.

Projekt przykładowej okładki dla karty menu dla restauracji. Grafiki sztućców i dań można by spokojnie zastąpić kieliszkami i dodać lekkiego tonu fioletu i powstałaby okładka menu win. Ciemne kolory karty menu sprawdziłyby się idealnie w ciemnych wnętrzach restauracji.

Wizualizacja karty menu dla brytyjskiego pubu w Warszawie. Kolorystyka – granat i czerwień – oraz charakterystyczne obrazki mają od razu mówić o pubie i o tym co w nim znajdziemy. Brytyjska kuchnia, brytyjskie napoje z lekką nutą polskich smaków.

Przykładowy projekt karty menu dla restauracji znajdującej się nad samym morzem. Kolorystyka odzwierciedla kolory restauracji, a mewy mówią – to, nad samym morzem, gdzie usłyszysz szum fal, ptaków śpiew… I na dole rysunek, którego tłumaczyć nie trzeba – wzburzone morze, latarnia morska i kuter..

A oto projekt składanej karty menu dla polsko-ukraińskiej restauracji w Wielkiej Brytanii – Slovianka. Fantastyczny klimat miejsca dodają drewniane elementy i cegłówki, które odnajdziemy także w projekcie karty menu i innych materiałach drukowanych, takich jak wizytówka, ulotki czy nawet roll up. Istotą dobrego biznesu jest bowiem zachowanie jedności i spójności.

Założeniem przy tworzeniu projektu tej karty menu restauracji była jasna kolorystyka. Ostatecznie poszło jednak w innym kierunku i wyszedł bardzo ciekawy efekt.  Niby ciemna, a jednak czytelna i przejrzysta. Niby pizzeria, a jednak też inne dania.

INNE PRZYKŁADOWE PROJEKTY

Pierwszy projekt to inspirująca ulotka stworzona dla Hotelu St. Bruno, znajdującego się w samym centrum mazurskiego zaciszu, z dala od miejskiego smogu. Drugi projekt ulotki, wkładki śniadaniowej wykonany został dla restauracji Ugnies Smukle w Wilnie. Restauracji o kuchni tradycyjnej litewskiej połączonej z kuchnią kaukaską. Trzeci projekt to wizulizacja projektu dla hotelu łączącego w sobie kolory zieleni – czystości i zdrowia wraz z lekką nuta bieli – piękna i granatu – konferencji.

Połączenie rysunku, koloru morskiego z czytelnością sprawi, że karta menu wzbudzi nie tylko zachwyt w naszej nadmorskiej restauracji, ale i będzie miła dla oka – czytelna. To jest bowiem najważniejsze i decyduje o tym czy Gość restauracji odnajdzie tutaj coś dla siebie i czy w niej pozostanie. Przykładowa karta menu.

Restauracja w Słupsku o wyjątkowym klimacie i przepięknych wnętrzach. Kolorystyka menu to totalne przeciwieństwo kolorystyki wnętrz, co może wywołać ciekawy efekt i kontrast. Czasami ryzyko popłaca. Jest to karta menu wielostronicowa w formacie A3 składane na pół.

Projekt okładki lub podkładki śniadaniowej do restauracji. Projekt podobny jak wcześniejszy jednak w nieco innej kolorystyce. Odwrócone kolory, porysowane tło i otrzymujemy zupełnie inny efekt karty menu.

Projekt może służyć jako podkładka pod talerze w restauracji albo okładka karty menu. Jest to przykładowy projekt. Kolorystykę można by zastosować zupełnie inną i również wyglądałoby całkiem ciekawie.

Jeśli masz pytania dotyczące stworzenia kart menu lub innych projektów albo chciałbyś poznać szczegóły współpracy, ceny, czas realizacji – zachęcamy do kontaktu z nami mailowo biuro@studioalladyn.pl lub telefonicznie na +48 511 601 005. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.