Naszą specjalnością są projekty kart menu. Staramy się odwzorować styl restauracji, panujący w niej klimat i kolorystykę, porę roku wraz z dopasowaniem do treści menu, dań oraz wymagań klienta. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów kart menu oraz ich okładek, a także parę naszych realizacji dla restauracji, pubów i kawiarni z Polski i z zagranicy.

projektowanie kart menu
projekt menu
projekt menu
projekt menu
projekty kart menu
projekty kart menu
karta menu
karta menu
projekt menu
projekt karty menu
projekt karty menu

Projekt karty napojów oraz menu został wykonany dla Tawerny w Sieciach w Świnoujściu. Tam możemy znaleźć nasze grafiki. kolorystyka nawiązuje do wnętrz Tawerny. Przepiękny klimat w wyjątkowym miejscu.

Przykładowa karta menu - wizualizacja karty menu
Przykładowa karta menu - wizualizacja karty menu

Przykładowa karta menu – wizualizacja karty menu. Karta menu w kształcie kwadratu. Idealnie pasująca do baru plażowego, restauracji przy plaży czy kawiarni, gdzie usiądziemy przy zachodzie słońca i poczujemy powiew morskiej bryzy.

Przykładowy projekt karty menu dla restauracji znajdującej się nad samym morzem. Kolorystyka odzwierciedla kolory restauracji, a mewy mówią – to, nad samym morzem, gdzie usłyszysz szum fal, ptaków śpiew. I na dole rysunek, którego tłumaczyć nie trzeba – wzburzone morze, latarnia morska i kuter.

Projektowanie kart menu

Założeniem przy tworzeniu projektu tej karty menu restauracji była jasna kolorystyka. Ostatecznie poszło jednak w innym kierunku i wyszedł bardzo ciekawy efekt.  Niby ciemna, a jednak czytelna i przejrzysta. Niby pizzeria, a jednak też inne dania.

INNE PRZYKŁADOWE PROJEKTY

Pierwszy projekt to inspirująca ulotka stworzona dla Hotelu St. Bruno, znajdującego się w samym centrum mazurskiego zaciszu, z dala od miejskiego smogu. Drugi projekt ulotki, wkładki śniadaniowej wykonany został dla restauracji Ugnies Smukle w Wilnie. Restauracji o kuchni tradycyjnej litewskiej połączonej z kuchnią kaukaską. Trzeci projekt to wizulizacja projektu dla hotelu łączącego w sobie kolory zieleni – czystości i zdrowia wraz z lekką nuta bieli – piękna i granatu – konferencji.

Jeśli masz pytania dotyczące stworzenia kart menu lub innych projektów albo chciałbyś poznać szczegóły współpracy, ceny, czas realizacji – zachęcamy do kontaktu z nami mailowo biuro@studioalladyn.pl lub telefonicznie na +48 511 601 005. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Projekty kart menu

Projekty kart menu to wizytówka twojej restauracji. Dlatego ważne jest, by była nie tyko zrobiona dobrze graficznie ale i zawierała najważniejsze elementy. Projektowanie kart menu powinniście zacząć od ustalenia treści menu i konsultacji jej ze swoim szefem kuchni. Następnie gotową treść przesyłacie do nas. Dzięki temu wiemy jaki format wybrać i jak graficznie zaprojektować kartę menu. Projekty kart menu to ważny element każdej dobrej restauracji. Sprawdź nasze portfolio – tutaj.

Projektowanie kart menu

Zadbaj o to by projekt karty menu był wyjątkowy. Jeśli otwierasz restaurację lub chcesz ją rozwinąć i planujesz wprowadzić nową kartę menu, odświeżyć jej wygląd – skontaktuj się z nami. Projektowanie kart menu to nasza specjalność. Stworzyliśmy już dziesiątki projektów kart menu, kart win, kart napojów, karty lunchowych, czy menu okolicznościowych. Od wielu lat ściśle współpracujemy z wieloma restauracji. Zapraszamy do współpracy z nami.