Naszą specjalnością są projekty kart menu. Staramy się odwzorować styl restauracji, panujący w niej klimat i kolorystykę, porę roku wraz z dopasowaniem do treści menu, dań oraz wymagań klienta. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów kart menu oraz ich okładek, a także parę naszych realizacji dla restauracji, pubów i kawiarni z Polski i z zagranicy.

projekt menu
projekt menu
projekty kart menu
projekty kart menu
karta menu
karta menu
projekt karty menu
projekt karty menu

Projekt karty napojów oraz menu został wykonany dla Tawerny w Sieciach w Świnoujściu. Tam możemy znaleźć nasze grafiki. kolorystyka nawiązuje do wnętrz Tawerny. Przepiękny klimat w wyjątkowym miejscu.

Przykładowa karta menu - wizualizacja karty menu
Przykładowa karta menu - wizualizacja karty menu

Przykładowa karta menu – wizualizacja karty menu. Karta menu w kształcie kwadratu. Idealnie pasująca do baru plażowego, restauracji przy plaży czy kawiarni, gdzie usiądziemy przy zachodzie słońca i poczujemy powiew morskiej bryzy.

Wizualizacja karty menu dla brytyjskiego pubu w Warszawie. Kolorystyka – granat i czerwień – oraz charakterystyczne obrazki mają od razu mówić o pubie i o tym co w nim znajdziemy. Brytyjska kuchnia, brytyjskie napoje z lekką nutą polskich smaków.

Przykładowy projekt karty menu dla restauracji znajdującej się nad samym morzem. Kolorystyka odzwierciedla kolory restauracji, a mewy mówią – to, nad samym morzem, gdzie usłyszysz szum fal, ptaków śpiew… I na dole rysunek, którego tłumaczyć nie trzeba – wzburzone morze, latarnia morska i kuter..

Założeniem przy tworzeniu projektu tej karty menu restauracji była jasna kolorystyka. Ostatecznie poszło jednak w innym kierunku i wyszedł bardzo ciekawy efekt.  Niby ciemna, a jednak czytelna i przejrzysta. Niby pizzeria, a jednak też inne dania.

INNE PRZYKŁADOWE PROJEKTY

Pierwszy projekt to inspirująca ulotka stworzona dla Hotelu St. Bruno, znajdującego się w samym centrum mazurskiego zaciszu, z dala od miejskiego smogu. Drugi projekt ulotki, wkładki śniadaniowej wykonany został dla restauracji Ugnies Smukle w Wilnie. Restauracji o kuchni tradycyjnej litewskiej połączonej z kuchnią kaukaską. Trzeci projekt to wizulizacja projektu dla hotelu łączącego w sobie kolory zieleni – czystości i zdrowia wraz z lekką nuta bieli – piękna i granatu – konferencji.

Połączenie rysunku, koloru morskiego z czytelnością sprawi, że karta menu wzbudzi nie tylko zachwyt w naszej nadmorskiej restauracji, ale i będzie miła dla oka – czytelna. To jest bowiem najważniejsze i decyduje o tym czy Gość restauracji odnajdzie tutaj coś dla siebie i czy w niej pozostanie. Przykładowa karta menu.

Jeśli masz pytania dotyczące stworzenia kart menu lub innych projektów albo chciałbyś poznać szczegóły współpracy, ceny, czas realizacji – zachęcamy do kontaktu z nami mailowo biuro@studioalladyn.pl lub telefonicznie na +48 511 601 005. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.