PROJEKTOWANIE GRAFIK | STUDIO ALLADYN
 
Jesteśmy grupą freelancerów, którzy od ponad 10 lat tworzą z pasją projekty graficzne dla firm z przeróżnych branż. Naszą największą zaletą jest to, że kochamy to co robimy, a tworzenie nowych, pięknych rzeczy daje nam wiele radości. Chcemy być częścią czegoś pięknego i wierzymy, że to właśnie razem z Tobą stworzymy coś wyjątkowego.

Paweł

SPECJALISTA W OBSZARZE MARKETINGU I GRAFIKI

Od wielu lat łączę pracę z hobby i dzięki temu prowadzę kampanie online dla wielu firm z różnych branż, a także tworzę projekty graficzne, które zobaczyć można w topowych miejscach zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Oprócz tego interesuję się i aktywnie uprawiam sport, w tym szczególnie bliski jest mi windsurfing.

Agnieszka

GRAPHIC DESIGNER

Moją pasją jest tworzenie wyjątkowych grafik, które odzwierciedlają duszę firmy. Pasjonuje mnie kreatywne i twórcze podejście do grafiki, nieszablonowe projekty i pomysły. Uwielbiam tworzyć w szczególności projekty od podstaw – tworzenie koncepcji firmy, logo itp.

Na co dzień pasjonuję się także malarstwem i uwielbiam tematykę dot. kosmosu.

STUDIO ALLADYN – WIDEOFILMOWANIE – FOTOGRAFIA

Jesteśmy wielkimi pasjonatami filmu, fotografii oraz tworzenie grafik i właśnie ta wspólna pasja spowodowała, że od kilku lat pracujemy wspólnie nad realizacją filmów i innych zleceń. Głównym obszarem naszej działalności jest obecnie filmowanie i fotografia uroczystości ślubno-weselnych. Wykonaliśmy już około 50 filmów weselnych, każdy nich traktując jako indywidualne dzieło, tak by stworzyć niezapomnianą Pamiątkę dla każdej Młodej Pary. Podczas wspólnych lat pracy zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie i odpowiedni zestaw sprzętu do profesjonalnej produkcji filmu oraz reportażu fotograficznego. Zapewniamy zatem wysoką jakość obrazu i dźwięku, co widać na naszych filmach, oraz nowoczesnie podejście do montażu filmu i dostosowanie do potrzeb naszych Klientów. Pamiętajcie, że współpraca z Wami w tak ważnym dla Was dniu jest również dla nas bardzo wyjątkowa.

Walenty

OPERAKTOR KAMERY I MONTAŻYSTA

Tworzenie pięknych pamiątek z wesel czy innych uroczystości rodzinnych to moje zamiłowanie od wielu lat. Nagrywam oraz montuję filmy weselne, które cieszą się pozytywnym odbiorem. Moją największą zaletą jest dokładność, precyzja i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Skończyłem studia inżynierskie i tym też zajmuję się na co dzień.

Adam

FOTOGRAF

Od najmłodszych lat praktykuję w fotografii, a liczne sesje zdjęciowe oraz zebrane doświadczenie pozwalają mi na tworzenie przepięknych pamiątek. Ukazanie emocji oraz piękna w fotografii to moja główna domena. Interesuje mnie zarówno fotografia ślubna/weselna, ale także sesje plenerowe i studyjne.

Na co dzień zajmuję się kształceniem najmłodszych oraz zarażeniem ich swoimi pasjami.

Barbara

OPERATOR KAMERY | KAMERZYSTY

Moją ogromną pasją jest kamerowanie i nagrywanie najważniejszych chwil w życiu Młodej Pary i ich bliskich. Profesjonalne podejście do pracy i estetyka nagrania sprawia, że dzięki mojej pracy Młoda Para wracać może do chwil z najważniejszego dnia swojego życia.

Na co dzień interesuję się biologią oraz medycyną. Kocham też podróże oraz aktywne spędzanie czasu.

1.Atrakcyjne pakiety na każdą kieszeń.

W ramach naszych usług posiadamy oferty w różnych cenach. Tylko od Państwa zależy, którą ofertę wybierzecie. Do najtańszych pakietów należy np. film ślubny – pakiet podstawowy, w ramach którego wykonujemy filmowanie ślubu i wesela za pomocą 1 kamery. Natomiast jeśli decydują się Państwo na pakiet zawierający 2 lub nawet 3 kamery z pełnym osprzętem oraz dodatkowy plener ślubny, polecamy nieco droższe oferty, które natomiast pozwolą na uzyskanie jeszcze bardziej rewelacyjnego filmu np. oferta standard lub premium. Podobnie sytuacja wygląda w ramach naszych ofert dot. fotografii lub innych usług.

 

2. Wysokiej klasy sprzętem, zapewniając piękny obraz i krystaliczny dźwięk.

Do rejestracji filmów używamy profesjonalnych kamer marki Blackmagic oraz Canon takich jak: Blackmagic Cinema Camera, Blackmagic Pocket Cinema Camera, Canon 5dMarkII, Canon XHA1s. Do wykonywania zdjęć używamy aparatu pełnoklatkowego marki Canon 5dMarkII. Posiadamy zestaw profesjonalnych obiektywów do filmowania i fotografii od szerokokątnych do wąskich. Dzięki takiemu zestawowi potrafimy filmować w najróżniejszych warunkach, a wykonane filmy budzą podziw zarówno pod względem kolorów, jaki i szczegółowości obrazu. Rejestrujemy filmy w jakości fullHD. W zależności od zlecenia, oferujemy filmowanie również w formacie RAW. Do nagrywania dźwięku używamy zewnętrznego rejestratora dźwięku, takiego jak ZOOM H4n, co zapewnia stałą i znacznie lepszą jakość dźwięku niż mikrofony znajdujące się w kamerach. Aby obraz był stabilny używamy statywów stojących i naramiennych. Aby obraz był dynamiczny używamy np. slidera (szyny) lub gimbala. W przypadku bardzo ciemnej sali weselnej korzystamy z pomocy zestawu lamp oświetleniowych. Oferujemy również wykonanie ujęć z kranu kamerowego – podnośnika kamery wysokości od 3,5-7,0 m, służącego do płynnych najazdów kamery góra-dół, dół-góra oraz najazdów bocznych (jeśli gabaryty sali weselnej na to pozwalają).

3. Doświadczenie i odpowiednia wiedza techniczna.

Istniejemy na rynku od kilku lat. Zanim rozpoczęliśmy działalność zdobyliśmy odpowiednią wiedzę techniczną, którą następnie praktykowaliśmy wykonując filmy i zdjęcia dla potrzeb własnych. W trakcie naszej kilkuletniej pracy zdobyliśmy niemałe doświadczenie, realizując około 50 filmów ślubno-weselnych i wykonując tysiące fotografii, za każdym razem dostosowując się do wymagań naszych Klientów. Dzięki zrealizowanym przez nas filmom oraz zdjęciom jesteśmy już firmą cenioną nie tylko w Trójmieście, ale w całym Województwie Pomorskim. Posiadamy również pozwolenie z Kurii do filmowania podczas mszy św. w kościołach.

4. Kreatywność, precyzja i poczucie estetyki.

Jesteśmy kreatywni, montujemy filmy w sposób nowoczesny lub tradycyjny. Państwu pozostawiamy wybór typologii montażu filmu, tak by ostateczny zmontowany film był dokładnie tym, czego Państwo od początku oczekiwali. Proponujemy zatem montaż tradycyjny lub nowoczesny filmu. Montaż tradycyjny to typowy reportaż z uroczystości pokazujący chronologicznie cały jej przebieg, a więc wszystkie istotne momenty od przygotowań w domu Młodej Pary, po ślub i zabawę weselną, całość nie przekracza 120-130 minut. Montaż nowoczesny filmu to skupione w jedną całość wszystkie najważniejsze momenty i wybrane najpiękniejsze ujęcia, całość nie przekracza 60-70 minut, dzięki czemu film zwykle jest bardziej dynamiczny. W obu przypadkach na końcu filmu tworzymy jeszcze około 5-minutowy skrót z całej uroczystości z podkładem muzycznym.

5. Elastyczni i otwarci na nowe pomysły i wyzwania.

Dostosowujemy się do wymagań naszych Klientów i staramy się spełniać wszystkie Wasze oczekiwania. Chętnie spotykamy się z Państwem w celu dokładnego omówienia wszystkich szczegółów i odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i pytania. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wyzwania. Podczas montażu filmu korzystamy z podkładów dźwiękowych również zaproponowanych przez Państwa.

6. Dyskretni i niewidoczni.

W trakcie wykonywania naszych usług, np. podczas ślubu, Komunii św., Bierzmowania, czy spotkania firmowego, staramy się być dyskretni i jak najmniej widoczni. W trakcie imprezy/zabawy staramy się, aby niektórzy goście nie czuli się spięci naszym ciągłym filmowaniem. W miarę możliwości robimy przerwy w filmowaniu dla tych osób, co unikają kamer, lub stosujemy obiektywy, które z daleka potrafią je sfilmować, kiedy one niczego się nie spodziewają. W trakcie wszystkich uroczystości, na których pracujemy, jesteśmy elegancko ubrani, jak przystało na miejsce.

7. Punktualni i niezawodni.
My zapewnimy bezpieczeństwo Państwa filmu – jako jedni z nielicznych kamerzystów i fotografów, posiadamy dodatkowy sprzęt na wypadek awarii lub nieszczęśliwego jego zniszczenia w trakcie wykonywania zdjęć lub filmu. W razie wypadku losowego operatora, zapewniamy zastępstwo innego kamerzysty i nigdy nie rezygnujemy z powierzonych nam zleceń. Pomimo tego, że podobne sytuacje nigdy nam się nie zdarzyły, staramy się być zabezpieczeni na każdą możliwą sytuację.

8. Najważniejsze jest zadowolenie naszego Klienta.

Na wszystkich etapach – pracy nad koncepcją, realizacji nagrania oraz postprodukcji – dbamy o artystyczną kreację, estetykę i profesjonalne wykonanie materiałów. Chcemy, aby filmy przedstawiające najważniejsze momenty w Waszym życiu nie były filmami zapomnianymi, które kurzą się gdzieś na półkach, a takimi, które utkwią w Waszej pamięci, takimi do których będziecie wracać i oglądać je niejednokrotnie w Waszym życiu! I dodatkowo polecać nas swoim znajomym.

Nasze realizacje stron www lub obsługa: artykuły elektryczne, napędy do bram.