Projekty Graficzne

Przedstawiamy przykładowe realizacje graficzne. Projektujemy loga, ulotki, wizytówki, karty menu, foldery i wszystko co można przerobić, narysować i wykreować na komputerze, a później również dotknąć.

Zawieszki na wino

Projektujemy grafiki mało i wielkoformatowe. Zarówno do wydruku jak i na potrzeby wersji elektronicznej. Począwszy od prostych grafik typu papier firmowy, ulotki, wizytówki po katalogi, bannery, billboardy, karty menu restauracyjne, teczki.. i wiele innych. Dodatkowo projektujemy loga dla firm. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Zachęcamy do kontaktu z nami jeśli chodzi o projekty graficzne. Stworzymy dla Ciebie między innymi: projekt karty menu restauracji, projekt karty baru, projekt karty a’la carte, projekt karty drink baru, projekt karty allergenów, projekt karty gramatur, projekt wizytówki, projekt logo, projekt vouchera, projekt zaproszenia, projekt ulotki, projekt bannera, projekt billboarda, projekt zawieszki na drzwi, projekt folderu konferencyjnego, projekt foldera hotelowego, projekt książki, projekt gazety i wiele więcej.

Pomimo tego, że na rynku pojawiliśmy się jako firma graficzna dość niedawno to posiadamy ogromny bagaż doświadczeń w tym kierunku – projektowania grafik. Na swoim koncie mamy realizacje dla wielu małych, jak i dużych firm na polskim i zagranicznym rynku.