Zajmujemy się przygotowywaniem i projektowaniem logotypów dla firm z przeróżnych branż. Począwszy od mniejszych firm po większe instytucje. Zachęcamy do przejrzenia naszego portfolio i poznania kilku przykładowych projektów, wizualizacji i realizacji. A oto projekty logo.

logo firmy
projektowanie logo
projektowanie logo
projektowanie logo firmowego
projektowanie logo firmowego
Projekt logo
Projekt logo

Logo dla firmy zajmującej się paznokciami. Bez wdawania się w szczegóły. Projektowanie logo firmowych.

Logo Projekt
Logo Projekt
projekt logo

Przykładowy projekt graficzny loga dla firmy znajdującej się przy ulicy Kopernika 7 i zajmującej się nauką, nowymi technologiami lub astronomią. Przykładowy logotyp firmy.

Przykładowy projekt loga dla kawiarni lub firmy zajmującej się sprzedażą i produkcją asortymentu przeznaczonego dla kawiarni. Przykładowy logotyp firmy.

Przykładowy projekt loga dla firmy z branży spa, farmaceutycznej lub innej kojarzącej się estetyką i pięknym wyglądem. Przykładowy logotyp dla firmy.

Pierwszy projekt to inspirująca ulotka stworzona dla Hotelu St. Bruno, znajdującego się w samym centrum mazurskiego zaciszu, z dala od miejskiego smogu. Drugi projekt ulotki, wkładki śniadaniowej wykonany został dla restauracji Ugnies Smukle w Wilnie. Restauracji o kuchni tradycyjnej litewskiej połączonej z kuchnią kaukaską. Trzeci projekt to wizulizacja projektu dla hotelu łączącego w sobie kolory zieleni – czystości i zdrowia wraz z lekką nuta bieli – piękna i granatu – konferencji.

logo firmowe
logo firmowe

Kolejny przykładowy projekt loga z nutką prostoty ale i subtelności dla firmy z branży medycy estetycznej, spa i podobnych. Przykładowy logotyp firmy.

Przykładowy projekt loga dla firmy inwestycyjnej. Proste, kojarzące się z marką i branżą. Przykładowy logotyp firmy.

Przykładowy projekt loga dla mobilnej lodziarni. Kolorowe i kojarzące się z tym co kochamy najbardziej w gorące, słoneczne dni. Przykładowy logotyp firmy.

Projekt logo
Projekt logo
projektowanie wizytówek
projektowanie wizytówek

Logo dla firmy zajmującej się paznokciami. Bez wdawania się w szczegóły. Projektowanie logo firmowych.

Jeśli masz pytania dotyczące stworzenia projektu logo i logotypu lub innych projektów albo chciałbyś poznać szczegóły współpracy, ceny, czas realizacji – zachęcamy do kontaktu z nami mailowo biuro@studioalladyn.pl lub telefonicznie na +48 511 601 005. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Projekty logo dla firm

Jeśli jesteś właścicielem firmy, która właśnie się otwiera lub istnieje na ryku już kilka, kilkanaście lat i planujesz stworzyć nowe logo lub odświeżyć jego wygląd – zapraszamy do kontaktu z nami. Projektowanie logo to nasza specjalność. Mamy w swoim dorobku kilkadziesiąt projektów logo dla firm z przeróżnych branż.

Projektowanie logo - projekty logotypów

Logo to niezwykle ważny element każdej firmy i produktu. To ono sprawia, że nasza firma zostanie zapamięta lub nie i jak. No później dochodzi jeszcze jakość produktu czy usługi oferującej przez Twoją firmę. Wizualnie – najważniejsze pozostaje jednak logo. Ważne też byś stosował własną kolorystykę. Projekty logo to czasochłonna praca nie tylko grafika, który przełoży pomysł na papier. To także odpowiednia nazwa firmy i kwestia marketingowa – logo musi kojarzyć się z daną marką i musi „sprzedawać”. Musi zapadać w pamięć, dobrze się kojarzyć i być częścią Twojego produktu lub marki.