PAKIETY WESELNE

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pakietami weselnymi. Oczywiście jeśli jesteś zainteresowany tylko fotografią lub tylko wideofilmowaniem zachęcamy do kontaktu.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami fotograficznymi. Oczywiście to tylko część z naszych realizacji. Jeśli chcesz zobaczyć więcej – zachęcamy do spotkania się, gdzie będziemy mogli pochwalić się swoimi realizacjami.

FOTOGRAFIA – Czym jest dla nas fotografowanie?

Jesteśmy osobami pełnymi pasji do fotografii i artystycznego piękna. Każda osoba, każda twarz, łza, spojrzenie to coś co chcielibyśmy utrwalić na fotografii. Tak samo jest w przypadku fotografii krajobrazu. Natura sprawia tyle przepięknych niespodzianek. Nie tylko w postaci niesamowicie uchwyconych piorunów podczas burz, ulewu na kostce brukowej późnym wieczorem ale także zwykła roślinność dnia codziennego. Dlatego uwielbiamy zatrzymywać czas. Ta chwila może pozostać na dłużej. Właśnie ta sekunda, a może i nawet mniej – którą będziemy wspominać latami. Z takim podejściem fotografujemy nie tylko wesela, śluby ale i inne uroczystości rodzinne, imprezy, koncerty, czy nawet zwykłe, codzienne wydarzenia. Tematem, którym głównie się zajmujemy to wesela. Zapraszamy więc do kontaktu wszystkich zainteresowanych nie tylko ofertą i współpracą. Gwarantujemy, że nasz fotograf weselny to profesjonalista w dziedzinie uchwycenia momentu, jak i jego późniejszego obrobienia, czy zapisania. Naszą główną lokalizacją działalnosci jest trójmiasto, Półwysep Helski, okolice Redy i Wejherowa.

Tagi strony: fotograf weselny, fotograf na ślub, fotograf trójmiasto, fotograf trójmiasto wesele, fotograf władysławowo, fotograf gdańsk, fotograf gdynia, fotograf wejherowo, fotograf reda, kamerzysta weselny.