Przedstawiamy przykładowe realizacje graficzne. Projektujemy loga, ulotki, wizytówki, karty menu, foldery i wszystko co można przerobić, narysować i wykreować na komputerze, a później również dotknąć.

W przypadku pytań oraz wyceny projektów zachęcamy do kontaktu: biuro@studioalladyn.pl oraz telefonicznie pod +48 511 601 005.

logo na kubku
Projekt logo
projekty kart menu
sushi menu
bannery facebook
projekt zaproszenia
Projekt logo
projekt wizytówki
gadżety firmowe
projekt ulotki
Plakat, backlight, banner

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi plakatami. Zdjęcia i treści są przykładowe.

Projektujemy grafiki mało i wielkoformatowe. Zarówno do wydruku jak i na potrzeby wersji elektronicznej. Począwszy od prostych grafik typu papier firmowy, ulotki, wizytówki po katalogi, bannery, billboardy, karty menu restauracyjne, teczki.. i wiele innych. Dodatkowo projektujemy loga dla firm. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Zachęcamy do kontaktu z nami jeśli chodzi o projekty graficzne. Stworzymy dla Ciebie między innymi: projekt karty menu restauracji, projekt karty baru, projekt karty a’la carte, projekt karty drink baru, projekt karty allergenów, projekt karty gramatur, projekt wizytówki, projekt logo, projekt vouchera, projekt zaproszenia, projekt ulotki, projekt bannera, projekt billboarda, projekt zawieszki na drzwi, projekt folderu konferencyjnego, projekt foldera hotelowego, projekt książki, projekt gazety i wiele więcej.

Pomimo tego, że na rynku pojawiliśmy się jako firma graficzna dość niedawno to posiadamy ogromny bagaż doświadczeń w tym kierunku – projektowania grafik. Na swoim koncie mamy realizacje dla wielu małych, jak i dużych firm na polskim i zagranicznym rynku.

Projekty graficzne

Nie boimy się wyzwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania – dlatego skontaktuj się z nami i na pewno stworzymy coś wyjątkowe. Studio Alladyn – projekty graficzne, projektowanie grafik.