No i po raz kolejny witamy przepiękne miejsca kaszub. Tym razem inne miejscówki ale równie piękne. Kochamy te tereny, roślinność, bliskość morza i ludzi, którzy tu żyją. Zdjęcia wykonane zostały telefonem. Jeśli znacie miejsca, których nie ujęliśmy – piszcie. Chętnie się tam wybierzemy. Zdjęcia wykonane we współpracy z Agnieszka Kruk. Dzisiaj kilka zdjęć z Rozewia, Rzucewa, Helu, Orłowa i Ostrowa.

ROZEWIE – LATARNIA I PLAŻA

Rozewie, najbardziej wysunięty punkt Polski na północ. Latarnia morska Rozewie, a nawet dwie – nowa i stara, a dodatkowo kamienisty brzeg w Rozewiu. piękny klimat.

RZUCEWO – ZAMEK RZUCEWSKI

No i miejsce, którego nie mogło zabraknąć – Rzucewo. Zamek w Rzucewie to idealne miejsce na fotografie ślubne. Piękny zamek z zewnątrz ale i wnętrza.

HEL – WYDMY

Magiczne miejsce. Nic dodać, nic ująć. Przepiękna przyroda – drzewa i wydmy. Spokój, cisza i natura.

KLIF ORŁOWO – KLIF ORŁOWSKI

Nieco dalej od półwyspu ale jednak miejsce, którego nie wypada nie odwiedzić będąc nad morzem. Wrażenia wspaniałe. Zachęcamy do odwiedzenia.

OSTROWO – PLAŻA

Powiększona olbrzymia plaża i do tego ujście rzeczki do morza robi wspaniałe wrażenie. Warto wybrać się na spacer po plaży w Ostrowiu.

Tagi wpisu: zdjęcia kaszuby, fotograf kaszuby, fotograf trójmiasto, zdjęcia hel, zdjęcia ostrowo, zdjęcia rozewie, zdjęcia rzucewo, zamek rzucewo zdjęcia, klif orłowo, zdjęcia klif orłowo, zdjęcia studio alladyn.

Leave a Reply