studio alladyn_

1 czerwca 2023 obchodziliśmy kolejne urodziny firmy. Na rynku istniejemy od 2019 roku. Jednak już dużo wcześniej mieliście Państwo okazję z nami współpracować zarówno, gdy pracowaliśmy na etatach w różnych firmach czy realizowaliśmy własne projekty. Dziś mijają nam 4 urodziny jako zespół specjalistów – Studio Alladyn.

 

Jak powstało Studio Alladyn? Historia firmy.

Na długo przed założeniem działalności zajmowaliśmy się zarówno projektowaniem grafik, marketingiem czy fotografią i wideofilmowaniem. Przyszedł jednak czas by podjąć decyzję i założyć własną firmę. Sami stworzyliśmy stronę www, poprowadziliśmy marketing i reklamę, zbudowaliśmy solidne portfolio i co najważniejsze zebraliśmy profesjonalny zespół. Dzięki temu udało nam się pozyskać stałych kontrahentów, jak i jednorazowe zlecenia.

Obecnie obszar naszej działalności to trzy jednostki. 85 % zleceń to działania w zakresie projektowania grafik, 10 % marketingu, a także 5 % realizacji wesel. Zarówno fotografia, jak i wideofilmowanie. Każdego roku bijemy swoje rekordy i odnosimy większe sukcesy. Nie zatrzymujemy się nawet na chwilę.

Czym się zajmujemy?

Naszych głównym obszarem działań na dzień dzisiejszy jest projektowanie grafik. Tworzymy projekty dla firm z przeróżnych branż. Wykonaliśmy realizację dla firm zarówno z Polski, jak i zagranicy. Dodatkowo współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami w ramach druków i realizacji naszych projektów. Oprócz grafik nagrywamy filmy weselne, montujemy je oraz prowadzimy marketing dla firm. Zarówno jeśli chodzi o marketing online jak SEO, czy reklamy google ads. Od wielu lat nagrywamy też filmy wideo czy robimy zdjęcia. Zaufało nam wiele firm, jak i osób prywatnych. Cieszymy się, że większość z nich z nami pozostaje.

Jesteśmy firmą, którą tworzą ambitne osoby. Mamy wiele kreatywnych pomysłów, a do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie. Lubimy wyzwania nawet gdy niejednokrotnie początkowo wydają się nie do zrealizowania. Studio Alladyn to przede wszystkim pozytywni ludzie. Dzięki czemu zyskujemy możliwość współpracy na najwyższym poziomie.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą że Studio Alladyn zapraszamy do kontaktu. Na naszej stronie znaleźć można także skrócone portfolio.

Tagi wpisu: Studio Alladyn, projektowanie grafik, firma graficzna trójmiasto, grafik trójmiasto, projekty graficzne, Alladyn studio.

Leave a Reply