projekt menu

Projekt menu restauracji to nie tylko karta dań ale także wizytówka Twojego lokalu. To jeden z ważniejszych elementów Twojego lokalu. Zadbaj więc o to by przyciągał uwagę, był czytelne i sprawił, że goście pozostaną na dłużej.

Projekt menu restauracji

Od czego zacząć więc tworzenie karty menu? Karta menu powinna być spójna z Twoim lokalem. Niech nawiązuje do wnętrz i architektury restauracji. Niech opowiada sobą jakąś historię. Może to być coś ciekawego o miejscu, jego atuty, niezwykła historią, a może osoba. Niech to nie będzie tylko spis dań, ale i coś inspirującego. Już teraz w kartach menu znaleźć można ciekawe informacje, czy może jakieś zagadki.

projekt menu

Ważne jest to by była czytelna. Pamiętajcie, że goście nie lubią długo szukać informacji i wybierać. Lubią szybko znaleźć coś dla siebie. Odpowiedni podział dań na przystawki, zupy czy dania główne. Nie twórz też Wielkiej księgi w której ciężko się odnaleźć. Gość chce zjeść, a nie czytać książkę. To może zrobić w domu.

projekt menu

Wyróżnij się na tle konkurencji i zostań zapamiętany. Pozytywnie.

Projektowanie kart menu

Od wielu zajmujemy się tworzeniem projektów graficznych w tym także projektów kart menu. Dlatego jeśli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie skontaktuj się z nami – chętnie stworzymy coś pięknego. Sprawdź także nasze portfolio – tutaj.

projekt menu

Oprócz projektów zlecamy także druki do zaprzyjaźnionych drukarni. Mamy sporo możliwości co do formatu czy rodzaju materiału. Dlatego nie musisz zastanawiać się nad doborem odpowiedniego papieru. Projektujemy zarówno karty menu jednostronne, dwustronne na a3 czy składane lub szyte. Zlecamy druki na synaps, czy w etui. Wszystko w zależności od ilości menu i potrzeb restauracji. Nie czekaj i skontaktuj się z naszymi specjalistami w projektowaniu grafik. Niech Twój będzie inny i ciekawszy niż konkurencji.

Tagi wpisu: projekt menu restauracji, projektowanie menu restauracji, projekt karty menu dla restauracji, jak zaprojektować kartę menu, studio graficzne karty menu, wydruk kart menu.

Leave a Reply