agencja graficzna gdynia

Szukasz współpracy z firmą lokalną? Stacjonujemy obecnie w Gdyni, jednak działamy nie tylko na terenie trójmiasta ale i całej Polski. Świadczymy też usługi w krajach UE. Agencja graficzna Gdynia. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Agencja graficzna Gdynia

Usługi graficzne to usługi, które bez problemu świadczyć możemy nie tylko w mieście Gdynia, ale i na odległość. Współpraca graficzna nie wymaga ciągłych spotkań face to face, ale dobrej komunikacji i doprecyzowania szczegółów. Każdy bowiem projekt wymaga bowiem odpowiedniej komunikacji między grafikiem, a klientem, ustalenia szczegółów, a także celów jakie ma pełnić. Dlatego najważniejsza jest komunikacja, założenia oraz doświadczenie i kreatywność grafika. Na podstawie tego tworzymy piękne i sprzedażowe projekty graficzne.

projekt ulotki menu
projekt ulotki menu

Jeśli jednak zależy Ci na współpracy z kimś z kim od czasu do czasu mógłbyś się spotkać, obgadać szczegóły zlecenia to dobrze trafiłeś. Istotne w projektach jest bowiem poznanie marki, czy produktu. Dlatego tutaj niezbędne jest spotkanie twarzą w twarz i poznanie firmy, jej usług, czy określenie targetu odbiorców.

projekt etykiety na wino
projekt etykiety na wino

Grafik Gdynia

Czym się zajmujemy? Tworzymy zarówno projekty bardziej kreatywne jak logo, identyfiakcję wizualną marki czy firmy, projekty kart menu, ale także mniejsze grafiki – ulotki, wizytówki, większe – katalogi, oferty firmowe, bannery, billboardy oraz grafiki z przeznaczeniem do online – na social media czy google ads.

projektowanie vouchera
projektowanie vouchera
agencja graficzna gdynia
agencja graficzna gdynia

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym portfolio – tutaj lub kontaktu bezpośrednio z nami. Bardzo chętnie spotkamy się z Toba i omówimy szczegóły projektu. Zapraszamy.

Tagi wpisu: agencja graficzna gdynia, studio graficzne gdynia, projektant graficzny gdynia, projektowanie grafik gdynia, projekty graficzne gdynia, outsourcing usług graficznych gdynia, freelancer gdynia.

 

Leave a Reply