Bardzo często pytacie nas o strony gdzie można znaleźć zdjęcia do pobrania za darmo, bez możliwości logowania się. Dlatego przedstawiamy Wam listę darmowych stron, gdzie możecie pobrać bezpłatne zdjęcia.

Oczywiście serwisów z darmowymi zdjęciami jest o wiele więcej. My skupiliśmy się na tych z ogromnymi bazami, bez wymagań logowania się i sprawdzonych także przez nas. Nie zawsze wszystkie strony udostępniają zdjęcia za darmo bez podawania autora. Ale niektóre tak. Dlaczego tak jest? Bardzo często zarabiają na „wsparciu finansowym” lub na reklamach- jeśli są bardzo często oglądane.

Pexels – Darmowe zdjęcia do pobrania – pexels.com

Świetna stronka na początek przygody z firmą. Jeśli jesteś startupem to zapewne znajdziesz tutaj darmowe zdjęcia dla swojej firmy. Znajdziemy tu także dużo ciekawych fotografii na plakaty, obrazy itd. Wyróżniają się często – pomysłem.

Pixabay – Najlepsze zdjęcia do pobrania za darmopixabay.com

Podział na kategorie i mnóstwo darmowych zdjęć do pobrania. Na sam początek działania firmy bardzo wygodne narzędzie dający dostęp do wielu plików zupełnie za darmo.

Freepik – Zdjęcia do pobrania za darmopl.freepik.com

Myślę, że jest to świetne miejsce nie tylko jeśli chodzi o zdjęcia do pobrania za darmo. Znajdziemy tam także wiele grafik wektorowych i rastrowych. Miejsce pełne ciekawych projektów. Tutaj mały minus – za darmo pobierzemy dziennie maksymalnie 3 pliki. Aczkolwiek Freepik udostępnia raz na jakiś czas tańsze pakiety, które na prawdę bardzo się opłacają. Warto więc zastanowić się nad tym wyborem – szczególnie jeśli dużo korzystamy ze zdjęć stockowych czy projektów.

Picography – Zdjęcia za darmopicography.co

Bardzo podobna stronka do Pixabay i Pexels. Działa na tej samej zasadzie. Również ogromny portfel darmowych zdjęć. Taka baza na pewno przyda się na starcie firmy. Szczególnie jeśli nie dysponujemy swoimi zdjęciami.

Picmelon – Niecodzienne darmowe zdjęcia – picmelon.com

Kolejna podobna baza zdjęć. Od razu można zauważyć, że zdjęcia nie są proste i szablonowe, bardzo często zaskakują pomysłem. Aczkolwiek znajdziemy wiele zdjęć z róznych branż.

W internecie jest jeszcze wiele innych stron z darmowymi zdjęciami. Wystarczy poszukać w google, a na pewno coś odnajdziecie ciekawego i dla siebie. Sami korzystaliśmy na starcie z wielu z nich. Niema w tym nic złego. Na początku nie każdy posiada swoją bazę, czy może pozwolić sobie na profesjonalnego fotografa który wykona nam np. sesję produktów. Nie da sie bowiem tego zrobić samemu. To znaczy – można, ale na pewno nie w takim stylu jak profesjonalny fotograf. Dlatego na początku polecamy korzystanie z tego typu serwisów, później zaszalej i zrób swoje. Tym na pewno się wyróżnisz. Bowiem jak pewnie sam zauważysz, stockowe zdjęcia bardzo często się powtarzają.

Tagi artykułu: zdjęcia do pobrania, zdjęcia do pobrania za darmo, zdjęcia za darmo, fotografie za darmo, darmowe zdjęcia do pobrania, strony z darmowymi zdjęciami, darmowe zdjęcia, gdzie pobrać zdjęcia za darmo, zdjęcia do wykorzystania za free.

Leave a Reply