projekt etykieta na wino

Dzisiaj krótko – przedstawiamy Wam jedne z naszych ostatnich realizacji – projekty graficzne etykiet na wino. Podobają się? Etykiety na wino projekt. Zostaw komentarz.

Etykieta na wino to bardzo ważny element każdej butelki. Właśnie ta grafika przyciąga uwagę odbiorcy i decyduje o tym, czy klient wybierze to wino. Zanim poznamy smak, spoglądamy na cenę ale i butelkę. Jeśli cena i rodzaj wina nam odpowiada to pozostaje tylko etykieta. Dlatego bardzo ważne jest by butelka przykuwała oko. Oczywiście nie prostotą i brzydotą ale swoim pięknem. Wino to coś bardzo eleganckiego. Nieco inaczej jest w przypadku etykiet do piwa, gdzie nie obowiązują już żadne reguły.

Sprawdź nasze portfolio:

portoflio graficzne

Etykiety na winoProjektowanie graficzne

Poniżej kilka przykładowych projektów etykiet na wino. Wino Bordeaux – eleganckie, ciemne kolory w połączeniu z kolorowymi efektami.

etykieta na wino
etykieta na wino

Pamiętaj, by zadbać o to by Twoja etykieta przyciągała uwagę odbiorców – to najważniejszy element grafiki.

projekt etykieta na wino
projekt etykieta na wino

Musi kojarzyć się nie tylko z rodzajem wina, mówić jakiej jest firmy (wiadomo, że znaną markę łatwiej sprzedać) oraz zachęcić czymś ciekawym. Dlatego warto zaufać specjalistom w projektowaniu grafik. Bardzo chętnie Ci w tym pomożemy.

wino etykieta projekt
wino etykieta projekt

Tutaj nieco inny projekt – etykieta na wino – jasne kolory etykiety na ciemnej butelce. Kruk – ptak, który kojarzy nam się z różnymi ciekawymi cechami – jest niezwykle interesujący. Oczywiście to tylko przykład projektu etykiety na wino. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi projektami graficznymi i realizacjami.

grafika etykieta na wino
grafika etykieta na wino
etykiety na wino projekty
etykiety na wino projekty

Jeśli spodobały Wam się nasze etykiety na wino to zachęcamy do kontaktu z nami. Wśród swoich realizacji mamy także projekty logo i logotypów, projekty kart menu, wizytówek, ulotek, bannerów oraz przeróżnych innych grafik z wykorzystaniem do social mediów czy do kampanii adwords.

Tagi artykułu: etykieta na wino, projekty etykiet na butelkę, etykiety na butelkę, projekty etykiet na wino, projekty etykiet na butelkę, studio alladyn projekty graficzne.

Leave a Reply