Dzisiaj kilka realizacji stworzonych za pomocą sztucznej inteligencji. Grafiki generowane z AI. Jak powstały grafiki?  Czy wykorzystaliśmy projekty we własnych realizacjach? Zapraszamy do przejrzenia przykładowych grafik.

przykładowa etykieta wino

Grafiki z AI – zabawa sztuczną inteligencją

Już od dłuższego czasu bawimy się sztuczną inteligencją przy wielu projektach. Począwszy od chataGPT, który generuje teksty w oparciu o przesłane komendy, Photoshop Beta do przeróbek czy szybkiego usuwania objektów, przez wiele darmowych kreatorów AI, aż po Midjourney. I ten ostatni posłużył nam właśnie do wygenerowania tych zamieszczonych tutaj na stronie.

 

Jak powstały grafiki?

W oparciu o wprowadzoną komendę aplikacja tworzy grafiki. Potrzeba jednak sporo czasu, by nauczyć się jego działania. Pierwsze grafiki były dość odmienne od tego co oczekiwaliśmy. Potrzeba dokładnych opisów i konkretnych komend, by aplikacja nas zrozumiała. Ostatecznie jednak każda z komend nie pozostaje bez odpowiedzi. Nawet te bardziej trafne. Grafiki generowane z AI są bardzo różne.

przykładowa etykieta na piwo

Czy korzystamy we własnych projektach z realizacji wykonanych przez sztuczną inteligencję?
Tak jak wcześniej wspomnieliśmy wykorzystujemy sztuczną inteligencję do przeróbek zdjęć. Przy grafikach mogą one służyć jako inspiracja. Do tej pory wszystkie grafiki – zarówno te mniejsze jak wizytówki, ulotki czy bardziej kreatywne jak etykiety, czy logo tworzymy sami. Opierając się na własnym doświadczeniu i umiejętnościach.

 

przykładowy projekt logo dla firmy budowlanej

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami, które tworzyliśmy bez sztucznej inteligencji w naszym portfolio – tutaj. Możecie się skontaktować z nami telefonicznie lub mailowo na biuro@studioalladyn.pl.

Tagi wpisu: grafiki z AI, grafiki generowane z AI, grafiki tworzone przez sztuczną inteligencję, grafik AI, jak tworzyć grafiki z AI, sztuczna inteligencja w grafice, Studio Alladyn, usługi graficzne gdynia.

Leave a Reply