Dzisiaj nieco inaczej. AI w grafice. Przedstawiamy obrazy, które wygenerowaliśmy korzystając korzystając ze sztucznej inteligencji. Pobawiliśmy się tym razem aplikacją Midjourney. Nasze realizacje znajdziecie także na naszych profilach społecznościowych.
Wykreowaliśmy obrazy w oparciu o główne role zwierząt. Motywem przewodnim było stworzyć ich odzwierciedlenie do życia ludzkiego. Dlatego właśnie powstałlLew na emeryturze, małpka podczas katastrofy ekologicznej, dwa ptaki kłócące się o telefon komórkowy i pies uciekający przed fast foodem.
projektowanie grafik ai
Oczywiście obrazy zostały opisane dużo dłuższymi komendami, które później wymagały stworzenia dodatkowych wariantów. Co myślicie o ostatecznym efekcie? Pracujecie z AI? Co uważacie na ten temat?
grafiki sztuczna inteligencja
Projektowanie grafik w AI
Co myślicie na temat tworzenia grafik, obrazów czy zdjęć we współpracy ze sztuczną inteligencją. Na obecną chwilę nie tworzymy grafik przy wykorzystaniu tej metody. Nie dlatego, że byłoby to zbyt proste i mogłoby wydawać się oszustwem dla klienta. Po prostu ciężko oddać to czego pragnie i wymaga klient. Na obecną chwilę tworzymy grafiki w oparciu o własne doświadczenie i umiejętności. Co uważamy na temat takich generatorów? Uważamy, że sama sztuczna inteligencja może być pomocna. Szczególnie jeśli chodzi o inspiracje czy szybkie przeróbki. Czasami usunięcie rejestracji ze zdjęcia, czy loga jakiejś firmy zajmuje kilka minut. Przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji jest to kilka sekund. Jedna komenda, jedno kliknięcie i już.
sztuczna inteligencja grafika
Często dostajemy pytanie czy boimy się sztucznej inteligencji. Czy sztuczna inteligencja zastąpi grafika. Nie. Sztuczna inteligencja AI jest na obecną chwilę tylko wsparciem. Wspiera nas na wielu płaszczyznach i pomaga uzyskać niezwykłe efekty w dużo szybszy sposób.

AI w grafice
Zapraszamy do współpracy z nami. Jeśli chcecie zapoznać się z naszym portfolio grafik (stworzonych nie za pomocą AI), a na własnym doświadczeniu i umiejętnościach – zapraszamy tutaj. Jesteśmy otwarci na współpracę – razem możemy stworzyć wyjątkowe grafiki. Studio Alladyn – projektowanie grafik.
Tagi wpisu: AI w grafice, grafiki tworzone przez AI, sztuczna inteligencja grafika, projektowanie grafik, studio alladyn, firma graficzna gdynia.

Leave a Reply