Kaszuby to przepiękna kraina geograficzna. Łącząca w sobie morze, pola, lasy i wiele fantastycznych i przepięknych miejsc i zabytków. Warto wybrać się na zwiedzanie kaszub. Zdjęcia wykonane zostały telefonem. Jeśli znacie miejsca, których nie ujęliśmy – piszcie. Chętnie się tam wybierzemy. Zdjęcia wykonane we współpracy z Agnieszka Kruk.

LISI JAR – ROZEWIE/JASTRZĘBIA GÓRA

Kojarzycie to miejsce? Dużo się o tym mówi, a mało tam bywa. Przepiękna ścieżka leśna prowadząca aż do samego morza bałtyckiego. Nieziemskie widoki. Nie da się zapomnieć.

ZAMEK ŁAPALICE

Stary, opuszczony zamek w Łapalicach to miejsce znane wielu fotografom i podróżującym z okolicy. Nie może tego zabraknąć na liście starych budowli, które chcemy odwiedzić. O historii powstawania budynku można przeczytać wiele w internecie.

 

PUCK

Zaślubiny Polski z morzem? Oczywiście w Pucku. I tak oto dotarliśmy do Pucka. Co prawda wieczorową porą ale też jest magicznie.

GDAŃSK – LAS | MORZE | PARK OLIWSKI

W Gdańsku można by spędzać wiele czasu i wiele zwiedzać. Tutaj mamy przypadkowe miejsca lasu i morza, a także przepiękny Park Oliwski. Piękny o każdej porze. Miejsce nadzwyczaj romantyczne. Nie tylko podczas koncertów chopinowskich, iluminacji zimowych ale także w deszczu – jesienią czy wiosną.

CHAŁUPY

No i kolejna dawka zdjęć prosto ze stolicy windsurfingu i kitesurfingu – Chałup. Też kochacie to miejsce?

Tagi wpisu: zdjęcia kaszuby, fotograf kaszuby, fotograf trójmiasto, zdjęcia chałupy, zdjęcia zamek łapalice,  zdjęcia lisi jar, zdjęcia rozewie, zdjęcia jastrzębia góra, zdjęcia gdańsk, zdjęcia park oliwski, zdjęcia puck, zdjęcia puck molo, zdjęcia puck zaślubiny, zdjęcia studio alladyn.

Leave a Reply