Od pewnego czasu zaczęliśmy bawić się w tworzenie animacji komputerowych. Zaczęliśmy od prostszych 2D stworzonych w After Effects, aż przyszedł czas na prostsze ale stworzone w 3D. Stąd chcielibyśmy pochwalić się kilkoma krótkimi animacjami.

Jak zrobić animację 3D komputerową?

Nie tylko prostą ale i profesjonalną animację 3D, a także grę komputerową stworzyć możemy w blenderze. Plusem programu jest to, że jest darmowy i posiada wiele dodatkowych wtyczek i aplikacji, które również są darmowe. Minus – dla zwykłego laika komputerowego będą to ciężkie i długie godziny nauki zrozumienia programu. Dlatego jeśli szukasz pomocy w poruszaniu się programu lub chcesz stworzyć coś razem z nami zachęcamy do kontaktu. Może logo firmowe, krótka reklama produktu czy coś podobnego.

Jak zrobić reklamę firmy? Reklama animacja kompuerowa.

Kilka krótkich filmików (naszych realizacji) zrobionych w programie:

Kilkunastu sekundowy wstęp do filmiku animacji o wojnie. Animacja komputerowa o wojnie.

Krótka animacja o nieudanej randce. Dwoje bohaterów rozmawiających ze sobą, w tle radosny barman. Krótka animacja komputerowa.

Reklama firmowa i przedstawienie działalności firmy Studio Alladyn. Wszystko z dystansem i humorem. Fotografia, wideofilmowanie i projektowanie grafik.

Jeden z pierwszych filmików do jednej z najpiękniejszej, ulubionej naszej nutki czyli do Korteza i piosenki „Z imbirem”,

Kilka filmików, gdzie został wykorzystany blender:

Rosyjska reklama napoju i ujęcie spadającego napoju na samym końcu.

Trailer jednej z produkcji fundacji Blendera. Niesamowicie dokładnie stworzona animacja. Warto obejrzeć.

Reklama firmy Bridgestone. Jak Wam się podoba? Jak dla nas rewelacja.

Jedna z pierwszych animacji stworzona w silniku Blendera. Warto więc zapoznać się z tą animacją komputerową. Duży efekt daje gra światłami.

Teledysk stworzony w Blenderze. Świetny klimat.

Bardzo krótki ale ciekawy projekt warty obejrzenia.

Tagi artykułu: animacja komputerowa, animacja logo firmy, animacja reklama produktu, studio reklamowe, studio graficzne, grafika 3d, animacja komputerowa 2d, animacja komputerowa 3d, animacje blender.

Leave a Reply