projekt menu

Kolejna realizacja projektu karty menu, tym razem wykonana dla Toyo Sushi w Dolnym Brzegu – niedaleko Wrocławia. Projekt obowiązywał zarówno stworzenie projektu karty menu z daniami oraz karty napojów.

Karta menu

Założeniem realizacji było stworzenie dwóch projektów – projektu karty menu z daniami oraz projektu karty napojów. Obie karty miały być ze sobą spójne oraz po złożeniu karty głównej na trzy części, menu z napojami miało pełnić funkcję wkładki. Tak też oczywiście wykonaliśmy projekty i zleciliśmy zaufanej drukarni. Materiał jaki poleciliśmy klientce to synaps 300 g – odporny na rozerwanie i wodoodporny. Oczywiście jak żaden materiał nie jest niezniszczalny ale na pewno gwarantuje większą wytrzymałość od zwykłego materiału.

Otwarcie lokalu Toyo Sushi nastąpiło w dniu 9.08.2022 r. w Brzegu Dolnym. Tak więc już teraz codziennie możecie skosztować zarówno przepyszne dania, jak i napoje. Zapraszamy serdecznie.

Tagi wpisu: projekt karty menu, projekt karty napojów, studio alladyn, projekty graficzne dla restauracji, projektowanie kart menu.

Leave a Reply