projekt leżaka

Tym razem przedstawiamy projekt leżaka z własnym nadrukiem. Projekt wykorzystany na materiał stworzony został przez Karolinę z Studio Alladyn. Zamówiliśmy leżaki na własne potrzeby.

Projekt leżaka z własnym nadrukiem

Poniżej przedstawiamy jeden z naszych projektów – leżak firmowy z własnym nadrukiem. Projekt nadruku zaprojektowany został przez nas. Nie produkujemy leżaków, jednak jeśli potrzebują Państwo leżaki reklamowe z własnym nadrukiem to zapraszamy do kontaktu. Stworzymy dla Państwa projekt nadruku, wizualizację, a także zlecimy ich realizację w zaufanych firmach.

Zapraszamy do zapoznania się także z naszym skróconym portfolio – tutaj. Więcej realizacji znajdą Państwo także na naszym profilu facebook’owym i instagramie.

projekt leżaka firmowego

Projekty graficzne

Tworzymy także wiele innych projektów graficznych. Począwszy od tych małych jak wizytówki, ulotki, czy karty menu, foldery firmowe, aż po większe – bannery, bilboardy, backlighty. Realizujemy także grafiki pod kątem social mediów, czy na potrzeby reklam w google. Tworzymy grafiki już od kilkunastu lat dla firm z przeróżnych branż. Jesteśmy freelancerami działającymi nie tylko w grafikach, ale także wpsiermay firmy pod kątem marketingowym, czy prowadzeniu innych kampanii online.

Tagi wpisu: projekt leżaka z własnym nadrukiem, projekt leżaka firmowego, projektowanie leżaków firmowych, leżak z własnym nadrukiem, projekt własnego leżaka, leżaki reklamowe z nadrukiem, studio alladyn, agencja graficzna.

Leave a Reply