oferta weselna

Tym razem we wpisie znajdziecie naszą realizację – projekt oferty weselnej dla Hotelu Łabędź w Iławie. Projekt stworzony został w oparciu o kolorystykę firmy, a także treści przesłane przez obiekt.

Hotel Łabędź w Iławie to wyjątkowe miejsce znajdujące się tuż przy samym jeziorze. To idealne miejsce nie tylko na weekendowy wyjazd, dłuższy pobyt ale także na organizację wesela, czy innego eventu. Z racji tego, że oferta obiektu to także organizacja wesel – na dwóch salach – powstał projekt oferty weselnej.

Projekt oferty

Kolejna z naszych realizacji to oferta weselna. W oparciu o ustaloną kolorystykę obiektu, a także teksty przesłane przez obiekt stworzyliśmy oferty skróconą, pełną wersję, a także pod konkretny rodzaj wesela. Oprócz tego zleciliśmy projekty do druku.

Inne nasze projekty znajdą Państwo także w naszym skróconym portfolio – tutaj, lub na naszym facebook’owym profilu – tutaj. Od wielu lat tworzymy projekty graficzne dla firm z różnych branż. Począwszy od tych mniejszych jak wizytówki czy ulotki. Poprzez projekty na potrzeby online – social media, czy google ads. Kończąc na bannerach, billboardach czy backlightach. Druki realizujemy w zaprzyjaźnionych drukarniach dlatego wesprzemy Cię także przy produkcji.

Tagi wpisu: projekt oferty weselnej, projekt oferty firmowej, projektowanie ofert, projektowanie katalogów, katalogi firmowe projekty, projekty dla firm, agencja graficzna, studio alladyn, projektowanie grafik.

Leave a Reply