karta menu

Długo nas nie było, a to wszystko związane jest z tym, że mieliśmy ostatnio sporo pracy. Ale powracamy! Tym razem przedstawiamy projekty kart menu dla restauracji Serwus. Zobaczcie sami efekty prac.

Restauracja Serwus to wyjątkowe miejsce nad Polskim morzem. Doskonała lokalizacja – blisko klifu Orłowskiego, niesamowite śniadania, przepyszne jedzenie, doskonałe wino, a  do tego muzyka na żywo. To nie wszystko co znajdziecie w tym wyjątkowym miejscu.

To już nasza kolejna realizacja karty menu dla tego wyjątkowego miejsca, w którym sami smakowaliśmy się już kilkukrotnie. Polecamy! Tak jak i wcześniej, tak i tym razem stworzyliśmy zarówno projekt karty menu głównej, karty śniadaniowej oraz karty win. Jeśli chcecie zobaczyć ją na żywo zapraszamy do Serwusa!

Poniżej karta śniadaniowa – na wizualizacji widzicie ją w wersji składanej. W rzeczywistości składana jest tylko karta menu główna. W przypadku karty śniadaniowej mamy kartę a3 bez składania. Oprócz treści ich wspólne cechy to kolorystyka oraz zachodzące słońce. Słońce na kartach różni się jednak kolorami. Mniej lub bardziej zachodzące.

karta menu

No i projekt karty win. Jak Wam się podobają?

karta win

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi innymi realizacjami – tutaj. Lub bezpośredniego kontaktu z nami. Zapraszamy!

Tagi wpisu: projekt karty menu, projekt karty śniadaniowej, projekt karty win, karty dla restauracji, projekty dla restauracji, projekty graficzne, studio alladyn, projektowanie grafik.

Leave a Reply