Oceniamy restauracje

Dzisiaj kilka słów na temat tego, dlaczego postanowiliśmy wprowadzić nową serię wpisów oraz o czym one będą i w jakiej tematyce – „Oceniamy”.

Co to „Oceniamy Restauracje„?

Seria postów „Oceniamy” to nasza subiektywna opinia na temat restauracji i punktów gastronomicznych – ich wnętrz, wystroju, jedzenia (smaku, czy podania), serwisu kelnerskiego, czy projektów kart menu – które można uznać za nasze zboczenie zawodowe. Z góry informujemy, że naszym celem nie jest urażenie nikogo, ani zniechęcenie do odwiedzenia danej restauracji, a jedynie podpowiedź oraz własna opinia. Zachęcamy Wszystkich do sprawdzenia i zasmakowania się w restauracjach samemu. Swoje opinie możecie dodawać w komentarzach. Nawet najgorsze miejsce zasługuje na drugą szansę.

Dlaczego powstaje seria „Oceniamy„?

Od wielu lat bliska jest nam tematyka szerokopojętej gastronomii i bardzo, bardzo często korzystamy z usług wielu lokali w różnych miastach. Zarówno tych blisko naszego zamieszkania, jak i podczas podróży służbowych czy wakacji. Stąd właśnie pomysł na podzielenie się z Wami naszymi opiniami. Mamy nadzieję, że oprócz opinii w Google zajrzycie również do nas. Wpisy dodajemy wyłącznie hobbystycznie.

Liczymy na Wasze komentarze i opinie!

Tagi wpisu: najlepsze restauracje, top restauracje, opinie o restauracjach, opinie restauracje, gdzie warto zjeść, best restauracje, blog o jedzeniu, blog restauracje.

 

Leave a Reply