kalendarz firmowy 2023

Szukasz pomysłu na projekt kalendarza na rok 2023, a także drukarni, która zrobi dla Ciebie wydruki? Doskonale trafiłeś.

Projektowanie kalendarzy firmowych

Od ponad dziesięciu lat tworzymy projekty graficzne dla firm z przeróżnych branż, w tym także kalendarze firmowe. Druki zlecamy w zaprzyjaźnionych drukarniach, dzięki czemu mamy gwarancję wysokiej jakości, odpowiedniego wykonania, znamy czas realizacji oraz gwarantujemy konkurencyjną cenę.

kalendarz jednodzielny
kalendarz jednodzielny

Realizujemy projekty:
jednodzielne,
trójdzielne,
książkowe,
piramidka,
listkowe,
planery,
podkładki na biurko.

Projekt kalendarza na rok 2023

Od czego zacząć pracę? Pierwszym etapem przy projektowaniu kalendarza powinna być główka kalendarza i jej motyw przewodni. Ważna jest informacja co ma przedstawiać realizacja, kto go otrzyma i do kogo będzie skierowany. Oczywiście nie można zapomnieć o tym czym zajmuje się nasza firma. Wszystko to składa się na odpowiedni początek do pracy nad kalendarza. Gdy opracujemy już podstawowe informacje rozpoczynamy pracę nad projektem kalendarza – główki.

projekt kalendarza
projekt kalendarza

W oparciu o wcześniej pozyskane informacje i odpowiedzi na pytania tworzymy projekt główki/zdjęcia dla kalendarza. Główka to główne zdjęcie – w szczególności gdy mówimy o kalendarzu jednodzielnym i kalendarzu trójdzielnym. Nie da się jednak unikać motywu przewodniego także w pozostałych projektach – jak kalendarze listkowe itp. Kalendarzy wiszących jest pełno i nie każdy nadaje się do zawieszenia w naszym domu – niestety. Dlatego wielu z nas musi dokonać selekcji – lepsze zawisną na ścianie w naszym domu, biurze, u znajomych, a gorsze trafiają po prostu do śmietnika.

Projektowanie kalendarzy ściennych – kalendarz 2023

Po zaakceptowaniu projektu główki / motywu przewodniego przechodzimy do kolejnego etapu – czyli stworzenia plecków. Tu oczywiście ważne, by zawrzeć odpowiednie dane kontaktowe, adres strony www i inne kluczowe informacje. Wszystko musi być spójne z kolorystyką główki / zdjęcia przewodniego.

Jeśli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie indywidualny kalendarz firmowy – doskonale trafiłeś. Skontaktuj się z nami! Sprawdź też nasze portfolio – tutaj.

 

Tagi wpisu: projekt kalendarza, projektowania kalendarza firmowego, projekty kalendarzy firmowych, wydruk kalendarzy firmowych, projekt i wydruk kalendarza, kalendarz na rok 2024, kalendarz jednodzielny, kalendarz trójdzielny.

Leave a Reply