projektowanie kart menu

Od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą lokali gastronomicznych i hotelarskich. Dlatego wśród naszych usług znajdą Państwo m.in. projektowanie kart menu. Oprócz projektów kart dla restauracji tworzymy także wiele innych grafik, jak na przykład pudełka na wina, torby papierowe z logo na upominki, notesy kelnerskie, standy, roll’upy i wiele więcej.

Projektowanie kart menu – Menu dla restauracji

Na wstępnie kilka słów o nas. Jesteśmy firmą z trójmiasta, jednak współpracujemy zarówno z hotelami, jak i restauracjami z całej Polski. Tworzyliśmy także karty menu dla lokali gastronomicznych za granicami naszego kraju. Można je odnaleźć np. w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy na Ukrainie.

Jesteśmy grupą kreatywnych grafików, dla których projektowanie kart menu to olbrzymia przyjemność i zabawa. Czujemy się w tym niezwykle mocni, a wszystko to dzięki naszemu portfelowi zebranych doświadczeń w tym temacie. Chętnie wspomożemy Cię nie tylko w kreacji projektu, ale i ułożeniu tekstu, formatu, czy przy wyborze odpowiedniego materiału do druku. A wszystko to w konkurencyjnych cenach.

Poznaj nasze portfolio – karty menu Gdynia

Niektóre z naszych projektów znajdą Państwo w naszym skróconym portfolio – tutaj. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie znajdą Państwo także zupełnie inne realizacje.

Projekt karty menu dla restauracji

Zanim do nas napiszesz… Po pierwsze, pamiętaj, że nie gryziemy. Uwielbiamy tworzyć ciekawe i kreatywne projekty. Po drugie, prześlij nam treść menu, a my podpowiemy w jakim formacie przygotować projekt. Opowiedz nieco o swojej restauracji, lokalizacji czy ciekawostkach na temat firmy, a następnie siadamy do projektowania grafiki. Po akceptacji ostatecznego projektu ustalamy ilość sztuk do druku, rodzaj papieru (lub coś zupełnie innego), a następnie zlecamy wydruki w zaprzyjaźnionych firmach.

Warto pamiętać, że dobra karta menu to wizytówka restauracji i pierwszy krok do sukcesu.

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Chętnie stworzymy z Tobą razem coś pięknego.

Tagi wpisu: projektowanie kart menu, projekty kart menu, karty menu Gdynia, karty menu Trójmiasto, wydruk kart menu, studio graficzne karty menu, grafik karta menu.

Leave a Reply