Otwierasz restaurację, pub lub kawiarnię? Posiadasz swój lokal i planujesz wprowadzić nową kartę menu w pięknej, estetycznej i pasującej do Twojej restauracji szacie graficznej? Napisz do nas. Chętnie pomożemy Ci stworzyć indywidualny projekt graficzny karty menu dla restauracji.

Sprawdź nasze portfolio:

portoflio graficzne

Projekty kart menu dla restauracji – wyjątkowe szablony kart menu.

Od czego zacząć? Napisz do nas, prześlij nam swoje wymagania, logo, zdjęcia restauracji i treść menu, a my zaproponujemy jak może ona wyglądać. Tak by pasowała do Twojej restauracji. Wycenimy czas pracy i zajmiemy się projektowaniem. Na końcu możemy pomóc przy wydruk jak i przesłać pliki gotowe do wydruku.

Nasze projekty kart menu tworzymy inne dla każdej restauracji. Nie powtarzamy wzorów tak by każda restauracja posiadała własny indywidualny projekt karty menu. Możemy stworzyć kartę menu w formacie A3, składaną książeczkę, a także coś zupełnie innego – nie ma dla nas ograniczeń. Chętnie pomożemy też przy realizacji wydruku.

Projekt Karty Napojów dla Tawerny w Sieciach w Świnoujściu
Projekt Karty Napojów dla Tawerny w Sieciach w Świnoujściu

Jak powinna wyglądać karta menu restauracji? Karta menu jesień.

Zacznijmy od tego, że musimy otrzymać niezbędne wytyczne i materiały. Po otrzymaniu treści, loga i kolorystyki możemy wymyśleć koncepcję Twojej karty. Z reguły czas pracy od otrzymania wszystkich materiałów i na przesłanie pierwszych propozycji projektów graficznych zajmuje nam do pięciu dni roboczych. Dzięki przesłanym materiałom wiemy ile karta powinna posiadać stron, format i w jakim klimacie powinno pozostać. Czy to karta menu do gospody, kawiarni, puby czy jakiegoś bardziej dystyngowanej restauracji. Postaramy się o to by karta menu nawiązywała do klimatu lokalu i utożsamiała się z nim. Była integralną częścią całości.

Karta menu to wizytówka Twojej restauracji. Pamiętaj, by zadbać nie tylko o jej projekt graficzny ale także o odpowiedni dobór materiału na którym go wydrukujesz czy wykonasz. Pamiętaj by zawsze była czysta, estetyczna i co najważniejsze – przejrzysta. Dużo lepiej „sprzedają się” karty menu, w których gość restauracji może łatwo się odnaleźć. My, ludzie – nie lubimy długo szukać. Bardziej interesuje nas to, gdy dostaniemy wszystko podane na tacy, a czas jest najkrótszy. Tak samo właśnie jest z kartą menu.

projektowanie kart menu
projektowanie kart menu

Projektowanie menu deserowego. Projektowanie kart win. Projektowanie kart napojów.

Zajmujemy się nie tylko projektowaniem kart menu, ale także projektowaniem kart deserowych, projektowaniem kart win, projektowaniem kart alkoholi, projektowaniem kart napojów, czy zupełnie innymi grafikami. Dlatego odezwij się do nas, a razem stworzymy coś na pewno wyjątkowego.

projekty kart menu
projekty kart menu

Pierwszą – najważniejszą rzeczą jest czytelność karty menu, karty napojów czy karty deserowej. Często spotykamy się, że restauracje oferują bogaty wybór dań czy napojów. Oczywiście, nie jest to złe aczkolwiek bardzo utrudnia stworzenie czytelnej karty menu. Nie możemy bowiem zmniejszyć za bardzo czcionki bo stanie się ona nieczytelna. Nie możemy wtedy za dużo grafik bo wszystko będzie się nam mieszać. Znowu będzie nieczytelna. Dlatego pierwszy punkt naszej pracy to czytelność. Przemyślenie formatu, ilości stron i układu tekstu. Jest to najtrudniejszy etap pracy. Gdy mówimy o kilku daniach w karcie – zdecydowanie to upraszcza prace i czas.

projekt karty śniadaniowej
projekt karty śniadaniowej

Drugi etap to opracowanie graficzne. Tutaj oprócz tła, ikon czy obrazków na karcie staramy się nawiązać do klimatu Twojej restauracji, czy jej historii. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawę jak ciekawa jest nasza historia, czy okolica w której się znajdujemy i nie nawiązujemy do tego. Czasami – zdecydowanie warto. Pomaga to nie tylko w stworzeniu klimatu karty menu, czy nawet restauracji ale działa marketingowo. Każdy będzie nas utożsamiał z tym miejscem czy klimatem. Dlatego drugi etap – opracowanie graficzne karty menu to stworzenie grafik, a także dodanie kolorów. Kolorów, które również nie są przypadkowe. Muszą być przemyślane, nawiązywać do restauracji, a także do punktu pierwszego – być czytelne.

projekt ulotki menu
projekt ulotki menu

Trzeci etap to kończenie prac – dopracowanie szczegółów. Z reguły najszybszy etap. Tutaj oczywiście uwzględniliśmy, że projekt został zaakceptowany przez naszego klienta po pierwszych dwóch etapach i się spodobał. Dlatego aktualizujemy treści, dodajemy szczegółów, np. oznaczenia dla dań wegańskich czy wegetariańskich.

Czwarty etap – wydruk. Tutaj również możemy wspomóc. Znamy już ilość stron, format papieru. Tak więc możemy polecić odpowiedni materiał. Obecnie firmy poligraficzne oferują wiele przeróżnych materiałów. Dlatego możliwości są praktycznie nieograniczone.

Tagi artykułu: projektowanie kart menu, projektowanie kart deserowych, projektowanie karty win, projekty karty win, projekty graficzne karty menu, projekty karty menu jesień, jesienna karta menu, top projekty kart menu, najlepsze projekty kart menu, najlepsze restauracje.

Leave a Reply