Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem projektów graficznych dla hoteli, pensjonatów i innych obiektów oferujących noclegi. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży hotelarskiej i turystyce. Dlatego zachęcamy do współpracy z nami przy tworzeniu projektów graficznych dla hoteli.

Sprawdź nasze portfolio tutaj:

portoflio graficzne

karta menu
karta menu

Projekty graficzne dla hoteli. Projektowanie grafik dla hoteli.

Hotelarstwo to niezwykle wymagająca branżą, a co najtrudniejsze – bardzo zmienna. Także jeśli chodzi o projekty graficzne, materiały graficzne i wydruki. Pomijając potrzeby na rzecz punktów gastronomicznych – restauracji, klubów, pubów czy kawiarni i kosmetycznych – spa to także sam hotel ma wiele wymagań pod tym kątem. Projektowanie grafik w hotelach wymaga znajomości branży i na tym właśnie się znamy. Dlatego skontaktuj się z nami. Co możemy wspólnie stworzyć? Wszystko. Począwszy od prostych wizytówek firmowych, wizytówek recepcyjnych, wizytówek dla sprzedawców, wizytówek dla dyrektorów, poprzez ulotki ofertowe, ulotki reklamowe, ulotki firmowe, ulotki restauracje, ulotki spa, plakaty hotelowe, bannery reklamowe, billboardy, backlighty, roll-upy, aż po inne materiały takiej jak papier firmowy dla hotelu, teczki ofertowe itp. Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem grafik na potrzeby adwords, grafiki dla kampanii google, online – facebook’a czy materiały do youtube. Tu zachęcamy do przejrzenia naszego portfolio, gdzie znaleźć można także wiele projektów graficznych stworzonych na potrzeby hoteli i restauracji.

Studio Alladyn – projektowanie grafik dla hoteli i nie tylko. Top 10 projektów graficznych dla hoteli.

Zachęcamy do kontaktu z nami: biuro@studioalladyn.pl lub telefonicznie na +48 511 601 005.

Z racji tego, że hotelarstwo to wymagająca branża także pod kątem projektowania grafik. Postanowiliśmy przedstawić Wam również kilka projektów z naszego top 10 projektów graficznych dla hoteli i branży hotelarskiej. Czyli to czego hotele najczęściej potrzebują i jeśli jesteś hotelarzem – czego zapewne potrzebujesz.

1. Projektowanie wizytówek. Firma projektująca wizytówki.

Wizytówki to rzecz niezbędna dla każdej firmy. Nie tylko dla recepcji hotelowej ale także dla każdego pracownika, który na co dzień ma stały kontakt z klientami czy z gośćmi hotelowymi. Dlatego warto zadbać o to, by w kieszeni każdego z pracowników znalazła się jego wizytówka. Dlatego stworzymy dla Ciebie projekt wizytówki. Wizytówki hoteli.

projekt wizytowki
projekt wizytowki
Projekty graficzne dla hoteli. Projekt wizytówki hotelowej.
Projekty graficzne dla hoteli. Projekt wizytówki hotelowej.

2. Projektowanie ulotek dla hoteli. Projekty graficzne ulotek dla hoteli.

Czasami częściej, a czasami rzadziej wykorzystywane ale są. Na pewno znajdziemy nie jedną ulotkę w hotelowej recepcji. Dlatego warto zadbać o to by nie tylko dobrze wyglądała ale potrafiła przyciągnąć uwagę i skusić do zakupu. W końcu taki cel ulotki – zachęcić do działania i podjęcia decyzji. Chcesz taki projekt graficzny ulotki?

projekt ulotki hotelowej
projekt ulotki hotelowej
Projekty graficzne dla hoteli. Projekt ulotki hotelowej.

3. Projekty kart menu dla restauracji hotelowych. Projekty graficzne dla restauracji.

Karty menu to nasz ulubiony temat. Na swoim koncie posiadamy już wiele projektów dla mniej lub bardziej wymagających klientów. Bardzo często potrzebne. Nowa pora roku – nowe menu – nowa karta menu. Dlatego też wiele przykładowych projektów graficznych znajdziecie w naszym portfolio.

projekt karty menu
projekt karty menu
projekt karty menu
projekt karty menu
wydruk karty menu
wydruk karty menu
projekt ulotki menu
projekt ulotki menu

4. Projekt logo dla hotelu. Projektowanie logo.

To oczywiście pewnie oferta dla nowo powstających lub chcących coś zmienić w swoim wizerunku firm. Chętnie podejmiemy się stworzenia projektu graficznego logo dla hotelu, czy też firmy z zupełnie innej branży. Poniżej przykład logo dla salonu piękności, spa, kosmetycznego.

projekt logo
projekt logo
projekt logo
projekt logo
Projekt logo
Projekt logo
Projekty graficzne dla hoteli. Projekt logotypu dla hotelu.

5. Projekty graficzne plakatów hotelowych. Projektowanie grafik dla hotelu.

Plakaty hotelowe znajdziemy na zewnątrz, wewnątrz budynków, w recepcji, a często także w hotelowej windzie czy nawet apartamentach. Dlatego warto zadbać o to by projekt graficzny był dobrze przygotowany. Przyjmuje się, że nikt tego nie czyta, a jednak – zdziwiłbyś się.

ulotka hotelowa
ulotka hotelowa

6. Projekty graficzne voucherów i zaproszeń dla hoteli. Projektowanie grafik w hotelach.

„Szukam grafika który stworzy projekt graficzny dla hotelu” – zdarza nam się słyszeć takie zdanie. Tu właśnie pojawiamy się my. Stworzymy dla Ciebie wiele interesujących projektów graficznych. Skontaktuj się z nami.

projekt vouchera
projekt vouchera
zaproszenie na wesele
zaproszenie na wesele

7. Projektowanie zawieszek hotelowych. Zawieszki na wino, zawieszki na drzwi. Grafiki do hotelu.

Zawieszki na drzwi pokoju hotelowego? A może zawieszki na wino na romantyczną kolację w hotelowej restauracji? Poniżej przykładowe zawieszki – projekty graficzne przykładowe.

projekt zawieszki hotelowej
projekt zawieszki hotelowej
projekt etykiety na wino
projekt etykiety na wino
projekt etykiety na kawę
projekt etykiety na kawę

8. Projekty graficzne papieru firmowego, teczek ofertowych i wielu innych.

Tak jak już wspominaliśmy. Hotele to bardzo wymagający klienci. Zmiana pory roku to zmiana oferty hotelowej, a co za tym idzie – nowe projekty graficzne. Dlatego wiemy, że ile hoteli tyle pomysłów i projektów graficznych. Więc jeśli posiadasz jakiś pomysł lub chcesz stworzyć coś interesującego – skontaktuj się z nami.

projekt menu spa
projekt menu spa
Projekty graficzne dla hoteli. Projekt teczki ofertowej. Grafika papieru firmowego.

9. Projekty graficzne katalogów hotelowych. Grafiki dla hoteli.

Katalog hotelowy choć znajduje się w każdej recepcji dobrego hotelu to nie jest często tworzony. Zazwyczaj żyje sobie kilka lat. Aczkolwiek warto dbać o to by był aktualny i odświeżany.

projekt katalogu firmowego

Projekty graficzne dla hoteli. Projekt katalogu hotelowego.

10. Projekty graficzne na potrzeby online. Grafiki, bannery adwords.

Gdybyśmy poukładali listę według tych co jest najczęściej potrzebne – myślę, że grafiki na potrzeby online znalazły by się znacznie wyżej. Ale jest to bardzo ważna rzecz w hotelach. Kampanie online prowadzone zarówno za pośrednictwem facebooka, google’a czy linkedin wymagają odpowiednich projektów graficznych – gdn.

Tagi artykułu: projektowanie graficzne dla hoteli, projekty graficzne dla hoteli, projekty graficzne wizytówek, projekty graficzne ulotek hotelowych, projekty graficzne kart menu, projekty graficzne plakatów hotelowych, jak zaprojektować grafikę, szukam grafika do hotelu, szukam agencji graficznej, grafik hotelowy, projektowanie backlightów, projektowanie bannerów, dobra firma która tworzy projekty graficzne, top 10 projektów, top 10 projektów dla hoteli, top 10 projektów graficznych, ulotki hoteli, ulotka hotelu.

Leave a Reply