projekt karty menu

Projekty kart menu i tworzenie ich to od wielu lat jedna z naszych głównych specjalności. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi niektórymi realizacjami. Opowiemy też krótko o tym co jest najważniejsze przy ich tworzeniu.

Projekty kart menu

projekty kart menu

Przedstawiamy projekt karty menu stworzonej dla restauracji Serwus w Gdyni. Oprócz karty głównej stworzyliśmy także kartę win oraz śniadaniową. Wszystko w spójnej kolorystyce. Celem projektu była także czytelność.

projekt menu
projekt menu

Kolejny projekt to karta menu składana na trzy w formie ulotki dla Toyo Sushi. Karta jest czytelna i spełnia zarówno funkcję karty głównej w restauracji, jak i ulotki do zamówień. Dwa w jednym.

projekt karty lunchowej
projekt karty lunchowej

No i tym razem karta lunchowa wykonana dla restauracji KUK zlokalizowanej na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Sama restauracja znajduje się w pięciogwiazdkowym hotelu Verte, jednak dostęp do niej ma każdy.

projekty kart menu
projekty kart menu

Tym razem karta menu dla restauracji Flo w hotelu Indigo w Warszawie. Przepiękna architektura wnętrz, a także przepyszne jedzenie. Kolorystyka wykorzystana w projekcie narzucona została przez księgę znaku lokalu. Projekt ten charakteryzuje się czystością i czytelnością. Bardzo łatwo odnaleźć w niej to co nam odpowiada.

projektowanie kart menu
projektowanie kart menu

No i kolejna realizacja – tym razem projekt karty menu wykonanej dla restauracji Rosevia. Ostatecznie każda karta to osobna karta, która zostaje włożona do ładnego etui. Przepyszne jedzenie.

Tworzenie karty menu

Od czego zacząć tworzenie karty menu? Najpierw zaplanuj treści i skonsultuj je ze swoim szefem kuchni. Nastepnie wyslij nam treść, a my podpowiemy jaki format powinna mieć karta menu. Wszystko zależy bowiem od jej ilości. Jeśli jest jej dużo – musi to być forma książki albo właśnie osobne kartki, które zamieścimy w ładnym, grawerowanym etui. Jeśli mniej to albo dwustronna karta menu lub forma składana.

Ilość treści ma też znaczenie przy tworzeniu projektu graficznego. Jeśli jest jej zbyt dużo to trudno będzie o jakieś graficzne dodatki. Gdy jest jej mnie możemy nawiązać jakimiś graficznymi elementami do architektury, miejsca czy historii lokalu.

Zapraszamy do kontaktu z nami – jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia przy tworzeniu kart menu. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym portfolio i realizacjami – tutaj.

Tagi wpisu: projekty kart menu, projektowanie kart menu, studio alladyn, projekty graficzne dla firm. Projektowanie grafik, karta menu dla restauracji.

Leave a Reply