projekt rollup

Projekt rollup to kolejna nasza realizacja dla Progressus – Diagnoza, terapia, wspomaganie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami i realizacjami – tutaj. Oferujemy projekty graficzne dla firm z różnych branż. Dla nas nie ma ograniczeń.

Progressus to ośrodek zlokalizowany w dwoch miejscowościach – Rumii i Pucku, na północy Polski. Ośrodek oferuje wsparcie zarówno dla najmłodszych, ale i rodziców oraz nauczycieli. Prowadzi szkolenia oraz konsultacje online.

Projekt rollup – projektowanie grafik

Tym razem opublikowaliśmy realizację projektu roll upa. To tylko jeden z naszych projektów wykonanych dla Progressus. Oprócz rollupa tworzyliśmy także kalendarze, ulotki, czy katalog.

Jeśli więc szukacie firmy, która stworzy dla Was wyjątkowy projekt – zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy kreatywnymi grafikami, którzy chętnie podejmą się nowego i ciekawego wyzwania. Studio Alladyn to ludzie, którzy każdy projekt tworzą od podstaw. Każdy projekt jest indywidualny. Nie powielamy schamtów, szablonów ale tworzymy każdy projekt od zera. Dlatego (jeśli nikt nie skopiuje naszego projektu) będziecie cieszyć się wyjątkowym projektem. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Tagi wpisu: projektowanie grafik, studio alladyn, projekty graficzne dla firm, grafiki firmowe, projektowanie rollupów, projekt rollup.

Leave a Reply