projekt torby papierowej

Kolejna z naszych realizacji – projekt torby papierowej dla hotelu Indigo w Warszawie. Oferujemy także projekty graficzne dla wielu innych projektów – jak wizytówki, ulotki, bannery, roll-upy czy grafiki do online.

Hotel Indigo to przepiękny hotel zlokalizowany na Smolnej w Warszawie. Wyróżnia się niezwykłą architekturą wnętrz ale i przepyszną kuchnią w restauracji Flo. To miejsce, które trzeba odwiedzić będąc w Warszawie.

Projekt torby papierowej – projektowanie grafik

Kolejnym naszym projektem dla hotelu był projekt torby papierowej. Zawiera elementy znajdujące się w księdze znaku, a także nawiązanie do miejsca w którym się znajduje – Warszawy. To już kolejny nasz projekt jeśli chodzi o torby papierowe.

Jeszcze niedawno tworzyliśmy projekt wraz z wydrukiem dla hotelu Verte. Poniżej przedstawiamy projekt oraz realizację. Granatowy kolor to kolor znajdujący się w księdze znaku obiektu, a motyw kresek – ogrodu to wzór wykorzystywany przez hotel. Nawiązuje do przepięknego i wielkiego ogrodu wokół obiektu. Jak Wam się podobają projekty?

projektowanie toreb papierowych

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i skróconym portfolio – tutaj. Tworzymy grafiki dla firm z przeróżnych branż. Jeśli więc jesteś zainteresowany podjęciem z nami współpracy – zachęcamy do kontaktu.

Studio Alladyn to zespół grafików, który tworzy indywidualne projekty. Nie kopiujemy wcześniejszych projektów, a każdy kolejny projekt tworzony jest od podstaw. To wyróżnia naszą firmę na tle wielu innych – którzy korzystają z gotowych szablonów.

Tagi wpisu: projekt torby papierowej, projektowanie toreb papierowych, projektowanie toreb firmowych, torby z nadrukiem, torba z własnym nadrukiem, własny projekt torby, projekty firmowych toreb, studio alladyn.

Leave a Reply