projekt ulotki

Tym razem przedstawiamy projekt ulotki dla Manufaktura Pizzy i Chleba we Wrocławiu. Od kilkunastu lat tworzymy przeróżne projekty zarówno dla restauracji, hoteli, jak i firm z zupełnie innych branż. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Manufaktura Pizzy i Chleba to tak na prawdę dwie wyjątkowe restauracje we Wrocławiu. Jedna znajduje się na Wyspie Słodowej, druga na Kościuszki. W jednej i drugiej destynacji doświadczymy wyjątkowym smaków kuchni włoskiej. Bo właśnie na produktach z Włoch oparte są pizze tworzone przez lokal.

Projekt ulotki – projektowanie ulotek

Tym razem mieliśmy okazję stworzyć dwustronną ulotkę w formacie A5. Projekt ulotki oparty jak na kolorystyce wykorzystywanej przez restaurację. Ulotka zawiera tylko część dań z karty menu – taki był zamysł. Zabrać można ją z restauracji lub otrzymać podczas zamówienia pizzy na wynos. Oprócz pizz z prawdziwych włoskich produktów lokal oferuje wiele innych przepysznych dań – jak przystawki, makarony czy sałatki. Na wyróżnienie zasługuje to, że w menu znajduje się wiele posiłków zarówno dla wegetarian, jak i dla wegan.

Zachęcamy do zapoznania się także z naszym portfolio i realizacjami – tutaj. Oprócz projektów ulotek tworzymy także wiele innych ciekawych realizacji. Począwszy od wizytówek, bannerów, kart menu, aż po grafiki z przeznaczeniem do online. Jesteśmy zespołem kreatywnych grafików, którzy lubią wyzwania. Jeśli więc potrzebujesz wsparcia graficznego to napisz do nas. Chętnie podejmiemy się projektu.

Tagi wpisu: projekt ulotki, projektowanie ulotek, projekty graficzne dla firm, projektowanie grafik, studio alladyn.

Leave a Reply