projekt karty lunchowej

Tym razem przedstawiamy naszą realizację karty lunchowej. Od kilkunastu lat tworzymy już projekty graficzne dla firm z różnych branż. Tym razem przedstawiamy projekt karty lunchowej dla restauracji KUK w Warszawie.

Kuk Restaurant by Maciej Majewski znajduje się w pięciogwiazdkowym hotelu Verte w samym sercu Warszawy. Dania restauracji opierają się na zdrowych produktach ze sprawdzonych upraw. To wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie nie tylko Warszawy, ale i Polski. Warto odwiedzić to miejsce. To rozkosz nie tylko dla podniebienia, ale i dla oczu.

Projekt karty lunchowej

Tym razem mieliśmy okazję stworzyć projekt karty lunchowej. Opiera się ona na kolorystyce wykorzystywanej przez restaurację. Docelowo miała charakteryzować się minimalizmem i czytelnością. Taki oto efekt osiągnęliśmy. Oprócz karty lunchy stworzyliśmy wiele innych projektów również dla hotelu – począwszy od tych prosty jak wizytówki, poprzez tablice, teczki ofertowe i wiele więcej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i projektami w naszym portfolio – tutaj.

 

 

Tagi wpisu: projekt karty śniadaniowej, projekt karty lunchowej, karta lunchy projekt, projektowanie kart menu, projekty kart menu, karta śniadaniowa projekt, studio alladyn, projektowanie grafik, agencja graficzna trojmiasto.

Leave a Reply