projekt logo

Od kilkunastu lat zajmujemy się projektowaniem logo. Projekty logo firmy to jedna z głównych działalności naszej firmy. Dzisiaj w kilku słowach o tym o czym warto pamiętać przy tworzeniu logo oraz na co zwrócić uwagę. Zapraszamy także do konktatu z nami – biuro@studioalladyn.pl.

Projekty logo – projekty logotypy

Niezwykle ważne przy tworzeniu projektów logo jest opracowanie i przemyślenie nazwy, kolorystyki, kto jest naszym odbiorcą oraz co oferujemy w ramach naszych usług. Logo musi być skierowane do konkretnego odbiorcy – logo fryzjera nawiązywać będzie do fryzjerstwa.  Siłowni do sportu, czy firmy budowlanej do usług budowlanych. Tak w skrócie. Tylko większe firmy pozwolić mogą sobie na loga nie kojarzące się z własnymi usługami czy produktami. Wszystko to dzięki środkom finansowym jakie są w stanie przeznaczyć na reklamę.

O czym warto pamiętać przy tworzeniu logo?

Kolejny element ważny to odpowiednia nazwa. Wyróżniamy się na tle konkurencji ale również nie odbiegamy zbyt daleko od świadczonych przez nas usług. Bądźmy na czasie. Nie róbmy czegoś co nie jest już modne. Tak samo z kolorystyką. Zadbajmy by była pozytywna i przyciągała uwagę. No chyba że robimy logo dla usług pogrzebowych. Tu akurat kolor czarny będzie perfekcyjny.

Jeśli szukacie wsparcia przy tworzeniu logo zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie podejmiemy się wyzwania i stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt graficzny. Projekty logo i karty menu to nasza specjalność.

projekt logo

Projekty logo firmy

Projektujemy nie tylko logo dla firmy ale dużo więcej. Wśród projektów odnajdziecie między innymi wizytówki, ulotki, projekty kart menu, bannery i dużo więcej. Sprawdźcie nasze portfolio – tutaj.

projekty logo firmy

Tagi: projekty logo firmy, projektowanie logo firmy, logo firm, logotypy firm, projekty logotypów, projektowanie logo dla firm, agencja graficzna, studio graficzne trójmiasto, studio alladyn.

Leave a Reply