projekt wizytówki

Tworzymy indywidualne projekty wizytówek, a następnie zlecamy je do druku. Dzięki temu że współpracujemy z zaprzyjaźnionymi drukarniami możemy zaoferować konkurencyjne ceny druku. Tak więc jeśli interesuje Cię indywidualny projekt wizytówki zapraszamy do kontaktu z nami

Dzisiaj w kilku słowach o tym co powinna zawierać wizytówka.

projekt wizytówki

Projekty wizytówek

Każdy kto prowadzi powinien posiadać własną wizytówkę. Mogą przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. Są one niejako wizytówką firmy. Zadbaj więc nie tylko o odpowiedni projekt ale i odpowiedni materiał przy druku.

projekt wizytówki

O czym warto pamiętać?

Wizytówki to przede wszystkim dane kontaktowe pozwalające na szybki kontakt z naszą firmą. Ważne by znalazły się tam:

– nazwa firmy z logo

– imię i nazwisko ze stanowiskiem

– dane adresowe (lokalizacja firmy)

– adres e-mail oraz numer telefonu z kodem kierunkowym

projekty wizytówek

Te informacje są niezbędne. Można także zastanowić się nad dodaniem kodu QR, który niekiedy ułatwia kontakt. Szczególnie w międzynarodowych kontaktach. Dzięki temu możemy przenieść go od razu na przykład na stronę www.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszym portfolio – tutaj, gdzie znajdziemy wiele realizacji z zakresu projektowania. Między innymi właśnie wizytówki, ulotki, karty menu, projekty logo oraz realizacje na potrzeby online.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Od wielu lat tworzymy projekty graficzne dla firm z przeróżnych branż w tym w szczególności dla branży hotelarskiej, gastronomicznej, medycznych czy budowlanej. Oczywiście chętnie wspomożemy i Twój biznes w rozwoju. Nasze grafiki to nie tylko „ładne” projekty graficzne ale projektujemy z uwzględnieniem sztuki marketingowej. Muszą być bowiem nie tylko projektem, ale sprzedawać. Dlatego doskonale trafiłeś.

Tagi wpisu: projekty wizytówek, projektowanie wizytówek, wizytówki dla firm, wydruk wizytówek, jak zaprojektować wizytówkę, studio alladyn, grafiki wizytówki, agencja graficzna gdańsk.

Leave a Reply