promocja walentynkowa

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty Walentynkowej (14.02) i na Dzień Singla (15.02).  Szczegóły poniżej:

Produkt: Sesja zdjęciowa w plenerze dla pary lub dla jednej osoby
Data obowiązywania oferty promocyjnej: 10-16.02.2021
Czas trwania sesji zdjęciowej: do 2 h
Liczba zdjęć: do 25 sztuk przesłanych w formie elektronicznej
Ilość rezerwacji w promocji: max. 8 szt (o zarezerwowanych sesjach zdjęciowych będziemy informować w komentarzach do artykuły)
Miejsce: dowolne w Gdańsk, Sopot, Gdynia, Reda, Wejherowo, Puck, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Półwysep Helski i okolicznych.
Warunki rezerwacji: By dokonać rezerwacji napisz do nas wiadomość mailową na adres biuro@studioalladyn.pl. Promocja jest limitowana – maksymalnie 8 rezerwacji na promocję. O każdej zarezerwowanej sesji zdjęciowej będziemy informować w komentarzu – oznacza to, że każdy komentarz zmniejsza ilość dostępnych sesji zdjęciowych o 1 lub więcej, jeśli jedna osoba zarezerwuje kilka terminów.
Data ważności sesji zdjęciowej: do 30 czerwca 2021. Jest to termin ostateczny, oznacza do kiedy musi odbyć się sesja zdjęciowa. Po tym terminie cena promocyjna za zarezerwowaną sesję zdjęciową przepada i obowiązuje normalny cennik.
Cena promocyjna: 220 zł

Tagi: sesja zdjęciowa w plenerze, promocja sesja zdjęciowa, tania sesja zdjęciowa, promocja walentynkowa, walentynki sesja zdjęciowa, promocja dla zakochanych.

Jedna odpowiedź do “Promocja Walentynkowa”

Leave a Reply