studio alladyn agencja graficzna trojmiasto

Dzisiaj kilka słów o sobie – skąd taki pomysł? Dlatego, że dostajemy od Was co raz więcej pytań na temat tego czym się zajmujemy i czy jesteśmy agencją graficzną. Z tego wynika właśnie dzisiejszy tekst.

Agencja graficzna, studio graficzne, czy agencja kreatywna, a może coś innego?

Nie będziemy się tutaj za bardzo rozpisywać. Nie lubimy pisać o sobie bo najlepiej jeśli sami nas poznacie i wyrazicie swoją opinię. Agencja graficzna – trochę tak, a trochę jednak nie. Tworzymy projekty graficzne na wielu płaszczyznach. Zarówno te pod kątem wydruków, do online, na social media czy animacje komputerowe. Uwielbiamy to robić i jest to nie tylko nasza praca ale i ogromna pasja. Ale czy jesteśmy agencją? Niekoniecznie. Jesteśmy zespołem osób mających doświadczenie w projektowaniu przeróżnych grafik ale nie jesteśmy ogromną firmą czy korporacją – a z tym kojarzy się trochę agencja. W dodatku robi wszystko. My też robimy sporo, począwszy od projektowania grafik, animacji, po wideofilmowanie, czy fotografię. Jednak od każdego zadania jest konkretny człowiek. Jedna osoba nie robi wszystkiego – byłoby to niemożliwe do opanowania. Szczególnie jeśli chodzi o czas.

Studio graficzneprojektowanie grafik

Czy jesteśmy studiem graficzny? Brzmi to trochę jak firma znajdująca się w ogromnym wieżowcu, jakieś korpo i mnóstwo pracowników. Nie, jesteśmy małą firmą, która oczywiście projektuje prosto z domowego biurka, czasami siedząc na kanapie ale lubimy też wyjść do ludzi. Choćby poprzez pokręcenie filmu, wykonanie jakiejś sesji zdjęciowej w plenerze czy po prostu spotkania się z Wami w Waszej cudownej restauracji przy omawianiu konspektu do projekty graficznego karty menu.

Jesteśmy młodą firmą, opierającą się na ambitnych i zdolnych osobach z ogromnym bagażem doświadczenia. Idzie za tym chęć próbowania nowości, szkolenia się i próbowania – a to często przynosi niespodziewanie piękne efekty. Nie boimy się też tego, że jedna grafika może okazać się porażką (co czasami ta porażka okazuje się – cudem dla kogoś innego). Walczymy dlaje, próbujemy i nie poddajemy się. Osiągamy to co chcemy. Tak więc – agencja graficzna? Nie wiem. Studio graficzne? Nie wiem. Projektowanie grafik? Zdecydowanie tak. Tym samym zapraszamy również do sprawdzenia naszego portfolio i kontaktu z nami.

Tai artykułu: agencja graficzna, agencja reklamowa gdańsk, studio grafika, biuro graficzne, agencja graficzna gdańsk.

Leave a Reply