Dzisiaj rozpoczynamy od miejsc najbardziej tradycyjnych. W kolejnym artykule skupimy się już na dokładnych opisach miejsc, które znajdziemy w województwie pomorskim.

Plener pomorskie – gdzie na plener ślubny?

Bardzo często pytacie nas o to, gdzie najlepiej wykonać sesję ślubną. Oczywiście pomijając takie szczegóły jak godzinę czy porę roku. W Polsce zarówno pięknie wyglądają zdjęcia wykonane w środku wakacji w pełnym słońcu jak i w otoczeniu śniegu.

Plaża – Plener ślubny na plaży

Tak bardzo często odwiedzane miejsce ale jednak każde zdjęcie daje gwarancję, że nikt go nie powtórzy. Morze zawsze jest inne. Dodatkowo sesja ślubna przy wschodzie lub zachodzie słońca. Polecamy jak najbardziej. Tym bardziej jeśli jesteście stąd, a morze to coś co znacie i kochacie. Być może właśnie tam „on” zabrał Cię pierwszy raz na randkę.

Park – Plener w Parku Oliwskim

Jedno z najpiękniejszych miejsc w trójmieście to zdecydowanie Park Oliwski. Szczególnie jeśli mówimy tutaj o sesji poślubnej. Otoczenie drzew i przepięknych kolorów sprawia, że zdjęcia wyjdą przepiękne. Oczywiście może to też być każdy inny las, jeziorko itp.

Molo – Plener na Molo w Brzeźnie lub Molo w Juracie

Molo wraz w połączeniu z morzem, zatoką albo jeziorem daje również piękne efekty kolorystyczne. Warto więc wybrać się na odpowiednie molo. Zupełnie inaczej będzie wyglądać zdjęcie wykonanne na molo nad jeziorem niedaleko Kartuz, a inaczej na molo w Juracie, czy Brzeźnie.

Pośród natury – Plener w polu

Zdjęcia plenerowe w polu zboża, kukurydzy to również gwarancja pięknych zdjęć. Przepiękne zdjęcia wykonanamy na wsi, gdzie w tle znajdziemy także zwierzęta – konie, krowy czy inne.

Tam, czym się interesujesz – plener w miejscu pracy, swojego zainteresowania

Piękne zdjęcia plenerowe wykonamy także w miejscach, które kochamy, gdzie pracujemy (jeśli kochamy pracę), gdzie uprawiamy jakiś sport albo bardzo często się pojawiamy. Będą to zdjęcia, które zapamiętamy na długo bowiem już teraz mamy to miejsce w sercu, a jeśli na zdjęciach będziemy jeszcze ze swoją ukochaną drugą połówką – to będzie idealnie.

A oto kilka z naszych realizacji sesji zdjęciowych w plenerze.

Tagi do artykułu: sesje plenerowe, sesja zdjęciowa w plenerze, sesja zdjęciowa fotograf, fotograf trójmiasto plener, fotograf trójmiasto sesja zdjęciowa, gdzie na plener zdjęciowy.

Leave a Reply