Nie ważne czy mieszkasz nad morzem czy jesteś tutaj na wczasach. Ważne, że kochasz morze i właśnie tutaj chcesz uwiecznić swój wyjątkowy dzień, uroczystość czy po prostu upamiętnić tę chwilę na długo. Specjalnie dla Ciebie wykonamy sesję zdjęciową nad morzem z okazji urodzin, rocznicy, spotkania z bliskimi, ślubu, zaręczyn czy zupełnie innej ważnej dla Ciebie uroczystości. A może i bez okazji?

Sesja zdjęciowa nad morzemzdjęcia nad morzem

Wybierz miejsce lub daj wybrać to miejsce nam. Mieszkamy nad morzem i żyjemy tu na co dzień dlatego znamy przepiękne miejsca nad morzem. Z reguły każdy wyobraża sobie morze jednakowo. Zagwarantujemy Ci, że morze i plaża w jednym miejscu różni się zdecydowanie od innej. Plaża w Chałupach, pusta, szeroka i mocno piaszczysta, plaża w Rozewiu nieco kamienista, wąska, plaża w Helu – szeroka, dużo konarów, kamyczków i przepiękne wydmy między Juratą, a Helem, plaża w Rzucewie pośród zarośli i opadających drzew z tłem zamku, plaża w Gdańsku, gdzie na co dzień setki mew, wiele jeziorek wodnych ale i sporo spacerowiczów. To tylko przykłady plaż i morza widzianego z różnych punktów województwa pomorskiego. Już na małym odcinku półwyspu helskiego plaża od plaży są sobie zupełnie różne. Dlatego możesz wybrać ukochaną przez siebie lokalizację lub my pomożemy Ci w tym, w zależności od upodobania i okazji.

sesja zdjęciowa nad morzem - zdjęcia na plaży
sesja zdjęciowa nad morzem – zdjęcia na plaży

Narzeczeńska sesja zdjęciowasesja zdjęciowa urodzinowa

Jeśli chciałbyś profesjonalną sesję zdjęciową nad morzem z okazji urodzin, sesję zdjęciową zaręczynową albo z jakiegoś innego powodu – skontaktuj się z nami. Zarówno jeśli ma być to lato podczas zachodu słońca, jesienią, gdzie w tle grać będą główną rolę kolorowe liście, czy też zimą, kiedy spacerować będziemy w głębokim śniegu z czerwonymi policzkami. Jesteśmy otwarci na pomysły i nie boimy się wyzwań. Oferujemy Państwu taką usługę ponieważ kochamy to co robimy. Uwielbiamy brać udział w niezwykłych akcjach, kochamy gdy nasi klienci cieszą się na widok zdjęć i pamiątki.

sesja zdjęciowa nad morzem - sesja zdjęciowa urodzinowa
sesja zdjęciowa nad morzem – sesja zdjęciowa urodzinowa

Każda sesja zdjęciowa to mnóstwo emocji. Zarówno ta sesja zdjęciowa bez okazji, sesja zdjęciowa z okazji urodzin, sesja zdjęciowa z noworodkami, czy sesja zdjęciowa weselna. Wszystko to sprawia, że możemy uczestniczyć w tym razem z Wami. W artykule przedstawiamy Państwu tylko kilka wybranych zdjęć z naszych sesji. Dwóch zupełnie różnych, różniących od siebie. W swoim portfolio mamy zdecydowanie więcej zdjęć z sesji zdjęciowych nad morzem.

sesja zdjęciowa nad morzem - sesja ślubna
sesja zdjęciowa nad morzem – sesja ślubna

Jesteś zainteresowany ofertą na sesję zdjęciową nad morzem? Napisz do nas lub zadzwoń. Bardzo chętnie ustalimy z Tobą szczegóły. Gwarantujemy, że się dogadamy. Poniże załączamy również zdjęcie z sesji zdjęciowej sportowej. Sesja zdjęciowa dla windsurfera.

sesja zdjęciowa nad morzem - sesja zdjęciowa sportowa
sesja zdjęciowa nad morzem – sesja zdjęciowa sportowa

A może chcesz zdjęcia z okazji osiemnastki, ze znajomymi lub coś zupełnie innego. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Tagi artykułu: sesja zdjęciowa, sesja zdjęciowa nad morzem, sesja zdjęciowa urodzinowa, sesja zdjęciowa narzeczeńska, sesja zdjęciowa ślubna, sesja zdjęciowa w plenerze, sesja zdjęciowa na plaży, sesja zdjęciowa sportowa.

Leave a Reply