Jakiś czas temu informowaliśmy o projektach wizytówek za 30 zł, które udostępniliśmy na naszej stronie w zakładce Sklep. Teraz chcemy pochwalić się nową kategorią – dla branży motoryzacyjnej. I oczywiście nie ostatnią – to dopiero początek. Już niedługo wizytówki dla salonów spa, welness, działalności związanych właśnie z urodą, sportem, biznesem, budowlanką i wiele więcej… O nowych kategoriach na stronie będziemy Was na bieżąco informować.

wizytówka budownictwo
wizytówka budownictwo

Wizytówka dla motoryzacjiwizytówka dla branży samochodowej

Wizytówka dla mechanika? Wizytówka dla pomocy drogowej? Wizytówka dla lakiernika? Takie projekty znajdziecie już u nas na stronie. Oczywiście – są to tylko przykładowe projekty wizytówek, które gdy prześlesz nam odpowiednie dane, logo itp. zostaną nieco zmodyfikowane. Bez większych zmian graficznych. Później otrzymujesz od nas projekt graficzny wizytówki i możesz zamówić wydruk gdziekolwiek tylko chcesz. Wszystko zależy od Ciebie. Poniżej znajdziesz kilka przykładowych projektów wizytówek.

projektowanie logo
projektowanie logo
Projekt wizytówki Pomoc drogowa - Wizytówka dla branży motoryzacyjnej
Projekt wizytówki Pomoc drogowa – Wizytówka dla branży motoryzacyjnej

Co jest ważne w wizytówkach dla mechaników, wizytówkach dla pomocy drogowej i ogólnie wizytówkach dla branży motoryzacyjnej? Wymagana jest jedna zasada – przejrzystość i czytelność. Oczywiście świat mechaników to dwa światy – małe usługi mechaniczne, naprawy oraz wielkie serwisy firmowe. Oba jednak potrzebują czytelności – numer telefonu, nazwa firmy albo imię i nazwisko, logo firmy, adres, a jeśli firma posiada jeszcze adres internetowy albo facebooka, google’a itp to super.

Powyżej znajdziecie wizytówkę, która graficznie jest nadzwyczaj prosta. Jednak co za nią przemawia to prostota i czytelność. Wiemy od razu o co chodzi – wizytówka mechanika samochodowego. Czego więc potrzeba więcej? No fajnie jak jeszcze mielibyśmy dobrą opinię. Ale tego u nas nie znajdziecie, sami bowiem musicie o to zadbać. My zrobimy dla Was jednak graficznie wszystko co jesteśmy w stanie zrobić najlepiej.

Na naszej stronie znajdziecie także innych kolorów wizytówki. Nie tylko czarne, ciemne. Staraliśmy się tutaj dodać te ciemniejsze ze względu na to, że to właśnie ten kolor kojarzy nam się z mechaniką pojazdową. Zachęcamy Was więc do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajdziecie kategorię wizytówki dla branży motoryzacyjnej. Projekty już od 30 zł.

Tagi artykułu: projekty wizytówek, projektowanie wizytówek, projekty graficzne wizytówek, wizytówka dla mechanika, wizytówka dla myjni samochodowej, wizytówka dla pomocy drogowej, wizytówki dla branży motoryzacyjnej, wizytówki szablony, wizytówki mechanika pojazdowa.

Leave a Reply