Zastanawiacie się jakie piosenki umieścić we własnym filmie weselnym? A może montujecie czyjeś wesele? Oto nasze top 10 piosenek weselnych. Pominęliśmy piosenkę, która pojawia się bardzo często czyli Ed Sheeran – „Perfect” i Marsz Mendelsona. Oto nasze zestawienie.

1. James TW – Say Love

Idealna piosenka na wstep do filmu, podkład do zdjęć z dzieciństwa czy podczas przygotowań ślubnych. Także jako skrót weselny czy teledysk.

2. Righteous Brothers – Unchained Melody

Nie może zabraknąć takiego hitu. Każdy z nas pamięta i kojarzy ją przecież z przepięknego filmu jakim był „Uwierz w ducha”. Tak pozytywne emocje.

3.  American Authors – Best Day of My Life

Niezwykle pozytywna piosenka o najlepszym dniu w życiu. Drugiego takiego samego dnia nie będzie. tego już nie powtórzycie.

banner reklama studio alladyn

4. Michael Buble -It’s A Beautiful Day

Oj, oj…  Również polecamy na przygotowania albo teledysk. Dostarcza tak pozytywnych emocji że hej hej hej – jeśli wiecie o co chodzi.

5. Hallelujah – ALexandra Burke

Jeśli szukaliście nowości to tym pewnie nie zaskoczyliśmy. Przykro nam, jednak ta piosenka pojawia się na co drugim weselu. Jeśli nie podczas ceremonii zaślubin to na filmie.

6. Birdy – Skinny Love

Jeśli uważacie, że ta piosenka jest smutna, to wrzućcie ją na swój film i wtedy spróbujcie się nie przytulić podczas, gdy leci w tle.

7. Scorpion – Wind of Change

Nie ma, że nowości. Stare piosenki są tak przepiękne, że nigdy się nie zestarzeją.

8. Ingrid Michaelson – Sort Of

Spokojna nutka i słodki głos – wzruszająca. Do wykorzystania podczas przygotowań ślubnych, błogosławieństwa lub na teledysk.

9. James Bay – Hold Back the River

No to troszkę przyspieszamy. Troszkę. Idealna podczas składania życzeń, wjeżdżającego tortu czy podczas teledysku ślubnego.

10. Tonight – Secret Nation

Gdzie byście ją wrzucili? Pasuje wszędzie.

Chcecie więcej piosenek weselnych? Piszczie!

banner reklama studio alladyn

Tagi artykułu: 

piosenki weselne, muzyka wesele, film weselny muzyka, studio alladyn, kamerzysta trójmiasto, fotograf trójmiasto, kamerzysta pomorskie, fotograf pomorskie, fotograf weselny, kamerzysta weselny, kamerzysta na ślub, fotograf wesele, cennik kamerzysta, cennik wesele.

Leave a Reply