projekt etykiety

projekt logoPostanowiliśmy przejrzeć nasze portfolio, zrealizowane projekty i wspólnie wybrać kilka najciekawszych naszych projektów. Dlatego właśnie powstał wpis top projekty graficzne. Na początku chcieliśmy stworzyć top 10 projektów graficznych, jednak trudno wybrać i ocenić projekty graficzne. Każdy jest zupełnie inny i ma inne zastosowanie, a do tego sami je tworzyliśmy. Dlatego pochwalimy się tutaj kilkoma naszymi realizacjami, które wydają nam się warte uwagi.

Top projekty graficzne

Kolejność wybranych przez nas projektów graficznych jest zupełnie przypadkowa.

Jednym z takich projektów na pewno jest karta menu. Nowa karta menu restauracji Serwus spotkała się z mega pozytywnym odbiorem. Przejrzysta, estetyczna i czytelna. Oprócz karty głównej realizowaliśmy także inne grafiki w podobnym tonie kolorystycznym – kartę win, kartę śniadaniową czy voucher.

projekt karty menu
projekt karty menu

Projekty graficzne wykonane dla hotelu Verte w Warszawie również zasługują na miejscu właśnie w tym miejscu. Projekt kartonu na wino to tylko jeden z wielu realizacji jakie mieliśmy przyjemność tworzyć.

"<yoastmark

Logo dla Pension Sternen, czy Kopernika 7 to projekty, które cały czas przyciągają nowych klientów. Z jednej strony Kopernik, który jest zarówno prosty, jak i skupiający uwagę, a zarazem kojarzy się z kim trzeba. Z drugiej strony logo, które jest zdecydowanie trudniejsze jeśli chodzi szczególnie o wykonanie w 3d. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych.

Projekt logo

projekt logo

Top projekty graficzne

Projekt etykiety na wino ze złoceniem, czy lakierowaniem to niezwykle często pożądany produkt przez naszych klientów. Oczywiście wszystko zależy od wymagań klienta, rodzaju wina, czy winiarni. W wielu jednak przypadkach możemy pokusić się o uszlachetnienie etykiety na wino.

projekt etykiety

 

Projekt menu w formacie ulotki dla Toyo Sushi. Zarówno czytelne, jak i ładne. Oczywiście każdy ma inne gusta. Naszym klientom bardzo często dobrana kolorystyka oraz cała grafika przypadają do gustu.

projekt ulotki menu
projekt ulotki menu

No i kolejny projekt to logo wykonane dla Pałacu Widokego w Toruniu – wyjątkowego miejsca na mapie hotelarskiej i gastronomicznej. Niesamowity widok na panoramę Torunia to nie wszystko. Wewnątrz odnajdziemy także nasze wyjątkowe grafiki jak logo, teczkę firmową, wizytówki czy papier firmowy.

 

Jeśli spodobały Wam się nasze projekty – zapraszamy do kontaktu z nami na biuro@studioalladyn.pl lub odwiedzenia naszego portfolio – tutaj.

 

Tagi wpisu: top projekty graficzne, najlepsze projekty graficzne, top grafiki 2023, projektant graficzny, studio alladyn, projektowanie grafik, top 10 projektów graficznych.

 

 

Leave a Reply