druk kart menu

Szukasz firmy, która zaprojektuje i zleci wydruk Twojej karty menu? Zastanawiasz się jaki papier wybrać, jaki materiał będzie najbardziej odpowiedni, jaki format karty menu dobrać. Zleć projekt i wydruk kart menu nam.

Od dobrych kilku lat działamy w branży graficznej tworząc projekty kart menu dla restauracji zarówno z Polski, jak i zagranicy. Oferujemy indywidualne projekty, doskonały kontakt i konkurencyjną cenę. Uwielbiamy projekty kreatywne i nieszablonowe. W swoich kartach menu lubimy nawiązywać do miejsca, czy historii lokalu co sprawia, że karty menu są nie tylko jadłospisem, ale i pewną opowieścią zapisaną na karcie. Druki kart menu zlecamy do zaprzyjaźnionych firm, jednak współpracujemy z nimi tak długo, że mamy już do nich zaufanie i wiemy co otrzymamy. Daje nam to gwarancję na odpowiedni ostateczny produkt. – Paweł Konkel, CEO w Studio Alladyn.

Jak więc rozpocząć współpracę? Napisz do nas na biuro@studioalladyn.pl lub czytaj dalej.

Projekt karty menu

Najpierw zapytamy o Twoje wymagania, ewentualną wizję, poprosimy o niezbędne materiały jak logo, treść menu, kolorystykę firmową czy zdjęcia restauracji. Później usiądziemy i stworzymy wycenę realizacji projektu, a także przedstawimy koncepcję – format menu – w oparciu o długość menu, czy biorąc pod uwagę to by karta menu była czytelna. Po akceptacji rozpoczniemy projektowanie. Potrwa to kilka dni. Niestety chwilę będziesz musiał zaczekać ale nie bój się, doczekasz się. Prześlemy Ci wreszcie propozycje. Ty zdecydujesz czy którąś wybierasz, czy odrzucasz wszystkie (jeszcze się nam to nie zdarzyło). Jeśli odrzucisz wszystkie to porozmawiamy dłużej i stworzymy dla Ciebie kolejną propozycję. Chcemy, by nasze projekty były też waszą chlubą, w końcu to dla Was je tworzymy.

karta menu
karta menu

Gdy już zdecydujecie się na któryś z projektów to dopinamy projekt do ostatecznego pliku gotowego do druku, który otrzymujesz w wersji elektronicznej. W jakim formacie? To zależy na jaki się zdecydujesz. Z reguły jest to PDF, czy TIFF, a czasem na potrzeby social mediów także PNG czy JPG. Wysyłamy Wam pliki na e-maila, albo wetransferem. Tak oto właśnie projekt karty menu trafia w Wasze ręce. Pozostaje tylko zlecić wydruk karty menu.

drukowanie kart menu
drukowanie kart menu

Druk karty menu

W oparciu o przesłane przez nas pliki wydruk możesz zlecić sam lub pozostawić to nam. Oczywiście o Twoje sugestie dobieramy papier, ilość itp. Przedstawiamy Ci wycenę, a Ty decydujesz czy chcesz drukować karty samodzielnie czy za naszą pomocą. Jakie są zalety drukowania kart menu razem z nami? Znamy drukarnie, wiemy komu zlecić wydruk na synapsie, a komu na zwykłym grubym papierze. Wiemy bowiem czego od nich oczekiwać. Niektórzy są lepsi w tym, a inni w tym. Jedni na to mają cenę taką, a inni wyższą. Wydruk kart menu zlecamy dla firm już od wielu lat opierając się na tych samych drukarniach. Czasami dorzucając kolejne bo w świecie gastronomii też pojawiają się nowe pomysły, bardziej kreatywne realizacje itp.

drukowanie kart menu
drukowanie kart menu

Stwórzmy więc razem niecodzienny projekt karty menu, a następnie zrealizujmy razem wydruk kart menu. Napisz lub zadzwoń do nas i stwórzmy razem coś niezwykłego.

Tagi artykułu: druk kart menu, wydruk kart menu, wydruki kart menu, projekt karty menu, realizacja kart menu, drukarnia kart menu, gdzie wydrukować karty menu, wydruk jadłospis, wydruki do restauracji.

Leave a Reply