projekt etykiety na wino

Projektowanie etykiet na wino, projektowanie etykiet na butelki – jeśli poszukujesz firmy, która stworzy dla Ciebie wyjątkowy projekt graficzny etykiety na butelkę wina lub piwa, albo zupełnie inny projekt – doskonale trafiłeś.

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem projektów graficznych dla wielu firm. Począwszy od etykiet na butelki, a kończąc po wielkoformatowych bannerach czy grafikach do online. Jesteśmy kreatywni i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy grafikami, druki zlecamy do zaufanych firm. Skontaktuj się z nami na biuro@studioalladyn.pl.

Projektowanie etykiet na wino

Stworzenie etykiety na wino wymaga znajomości projektowania grafik, jak i branży. Choć obecnie trendy mocno się zmieniły. Kiedyś etykiety na wino kojarzyły nam się z schludnymi, estetycznymi i prostymi etykietami. Dzisiaj na półkach sklepowych znajdziemy od najprostszych grafik, aż po kolorowe, rzucające się w oczy. Można by pomyśleć, że nie mają czym przyciągnąć to przyciągają świecącą etykietą. Niekoniecznie. Dzisiaj wszystko zależy od projektanta. Poniżej widzicie trzy różne etykiety, Pierwsza „no.3” to schludna, zmysłowa złoto-czarna etykieta, która przyciąga swoją elegancją. Można by skojarzyć z wyszukanymi odbiorcami.

projekt etykiety na wino
projekt etykiety na wino

Poniżej dosyć nietypowa butelka Bordeaux. Bardziej kolorowa i skupiająca na sobie wzrok. Którą z nich byście wybrali? Nie patrząc na opis wina oczywiście.

projekt etykiety na wino
projekt etykiety na wino

No i kolejna etykieta Red Raven. Tu już powracamy do dawnych klimatów i prostszych etykiet. Nie znaczy to, że gorszych. Przy tworzeniu projektu graficznego etykiety ważne jest to, by opowiadała ona historię wina, winiarni, nawiązywała do miejsca, smaku, zapachu. Musi nie tylko powalać swoją graficzną artystycznością, ale i nawiązywać do czegoś, musi inspirować. Wino jest dla koneserów. Koneser kojarzy nam się z kimś o głębszej, może i artystycznej duszy. Dlatego etykieta musi być skierowana właśnie do niego. Częściej w rodzaju żeńskim.

projekt etykiety na wino
projekt etykiety na wino

Etykiety na butelki

Podobnie jest z projektem etykiet na wino i piwo. Poniżej etykieta na butelce piwa i logo na drewnianej skrzynce.

projekt etykiety na piwo
projekt etykiety na piwo

Spodobały Wam się nasze przykładowe projekty graficzne etykiet? Zachęcamy do kontaktu z nami.

Tagi artykułu: projektowanie etykiet na wino, projektowanie etykiet na butelki, projekty etykiet wino projekty etykiet wino, etykieta wino projekt, etykieta na butelkę, etykiety na butelki, projekty graficzne.

Leave a Reply