zawieszka hotelowa zawieszka na drzwi

Zawieszki na drzwi / Zawieszki na wino

Zawieszki na drzwi bardzo często wykorzystywane są w hotelarstwie. Znajdziemy je w apartamencie luk pokoju hotelowym. Zawieszki na wino głównie na weselach, a także z okazji specjalnych uroczystości czy wydarzeń w restauracji.

Zawieszki hotelowe na drzwi

Zawieszki na drzwi wykorzystywane są z różnych powodów. Najczęściej jednak, by Gość miał możliwość odwołać sprzątanie dzienne. By poinformować, że nie jest nią zainteresowany lub po prostu nie ma na to dziś ochoty. Dodatkowo często, by poinformować Panie sprzątające lub Gości o obecności psa. Nie każdy lubi zwierzęta, nie każdy może z nimi przebywać z powodów zdrowotnych i nie każdy pies jest niegroźny. Także dlatego by uważać na pieska, który również wymaga opieki. Dlatego zawieszka taka daje informację, że trzeba uważać. Poniżej kilka naszych projektów zawieszek hotelowych.

Zawieszka na drzwi hotelowa
Zawieszki na drzwi | Studio Alladyn

W większości drukarni zadrukujemy całość zawieszek – 100 % strony. Również istnieje możliwość zadruku dwustronnego. My bardzo chętnie wykonamy dla Ciebie projekt odpowiedni pod kątem drukarni. Dlatego zachęcamy do konatku z nami.

Zawieszka papierowa na wino

Zawieszka na wino to doskonała forma prezentacji. Oczywiście nie tylko na weselach, imprezach firmowych, czy wypasionym sylwestrze. Okazji może być wiele – choćby fajny pomysł na prezent urodzinowy dla bliskiej osoby. Mały szczegół, a sprawi że przyjaciel, przyjaciółka albo rodzic się uśmiechnie.

Zawieszki na wino
Zawieszki na wino | Studio Alladyn

Dodatkowo oczywiście zawieszki mogą być wykorzystywane jako zawieszki na wódkę. Oczywiście najlepiej byłoby je dopasować rozmiarem do butelki. Zachęcamy również do sprawdzenia naklejek, etykiet na butelki.

Tagi artykułu: zawieszka na drzwi, zawieszka na wino, zawieszka na butelkę, zawieszka papierowa na drzwi, zawieszka papierowa na butelkę, etykieta na butelkę, etykieta na wino, zawieszka hotelowa na drzwi.

Leave a Reply