Plakat Zakopane

Dzisiaj nieco inaczej. Przedstawiamy Wam nasze realizacje, które wykonaliśmy w wolnej chwili. Oczywiście do projektów prosimy podchodzić z dystansem. Śmieszne plakaty – plakaty na wesoło zostały stworzone podczas zabawy grafiką.

Chcesz otrzymać taki plakat zupełnie za darmo? Wyślij do nas wiadomość na biuro@studioalladyn.pl i napisz, który z plakatów wybierasz oraz dlaczego właśnie ten. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz plakat w formacie PDF – gotowy do wydruku w drukarni.

Od zawsze związani jesteśmy z miejscowością Chałupy zlokalizowaną na Półwyspie Helskim. Dlatego od tego postanowiliśmy zacząć. Plakat przedstawia klimat tego miejsca – zachód słońca, windsurfing i kitesurfing, przyczepę, namioty i ogólnie chillout. Plakat Chałupy to idealna pamiątka z wakacji w Chałupach, dzięki której przypomnisz sobie klimat tego wyjątkowego miejsca. Chcesz darmowy plakat? Napisz do nas!

plakat chałupy

Darmowe plakaty do pobrania

Kolejnym efektem zabawy jest plakat Władysławowo. Od wielu lat kojarzy się tą miejscowość z zatłoczonymi plażami i… parawanami. prawny już niejednokrotnie robiły furorę w tv. Dlatego tutaj do obrazu podeszliśmy z dystansem. Zachowując klimat kolorystyczny pierwsze plakatu. Śmieszne plakaty to doskonały wybór jeśli masz puste ściany i brakuje Ci na nich pozytywnej energii. Z tych plakatów na pewno ona płynie.

Plakat Władysławowo

Kolejny projekt plakatu niekoniecznie jest już śmieszny. Na pewno wyszła nam góra i snowboard, a ostatecznie i Zakopane. Ten plakat jest już zdecydowanie bardziej artystyczny. Inny klimat i idealnie nadaje się na białą ścianę. Podoba się? To napisz do nas i otrzymaj darmowy plakat w PDF w odpowiedzi.

Plakat Zakopane

Już niedługo na pewno opublikujemy więcej darmowych plakatów do pobrania. Jeśli chcesz by i Twoja miejscowość lub miasto znalazło się na projekcie plakatu stworzonym przez nas – napisz do nas lub udostępnij w komentarzu do artykułu.

Tagi wpisu: darmowe projekty plakatów, projekty plakatów, projektowanie plakatów, studio graficzne studio aladyn, projektant graficzny, projekty graficzne, darmowy projekt plakatu, plakat za darmo do pobrania, śmieszne plakaty, plakaty na wesoło.

Leave a Reply