rebranding firmy

Rebranding firmy – szukasz firmy, która zajmie się rebrandingiem Twojej marki, firmy? Potrzebujesz odświeżenia logo, ofert i zmian na nowe, lepsze? Dobrze trafiłeś! Bardzo chętnie zajmiemy się tematem. Odświeżenie marki to wiele pozytywnych aspektów i nowe podejście. Warto zastanowić się nad zmianą szczególnie wtedy, gdy nasz wizerunek jest już przestarzały.

Od wielu lat zajmujemy się zarówno tworzeniem projektów graficznych, jak i marketingiem. Dzięki temu w swoich pomysłach łączymy zarówno piękne projekty, nowoczesny design ale i pamiętamy o użyteczności i odbiorze, który wpływa na sprzedaż.

Rebranding firmy – rebranding marki

Rebranding firmy to proces zmiany postrzegania firmy/marki. Wymagana jest modyfikacja elementów firmy, poprzez które komunikuje się ona z odbiorcą – zmiana nazwy firmy, logo firmy, produktów, kolorystyki, czcionki, katalogu firmowego czy ofert.

logo

Dzięki zmianom jakie niesie odświeżenie wizerunku marki po pierwsze odświeżamy wizerunek firmy. Dzięki temu możemy wprowadzić wiele zmian, odświeżyć odbiór, postrzeganie marki czy wprowadzić nowe produkty. Szczególnie ważne jest to kiedy nasze firma od wielu lat nie zmieniała nazwy czy logo i wszystko to stało się już po prostu przestarzałe i niemodne. Wraz z rebrandingiem warto też pamiętać o odświeżeniu nie tylko nazwy czy logo ale katalogu firmowego, strony internetowej czy wizytówek. Rebranding firmy czy rebranding marki łączy się także ze zmianą strategii firmowej i wprowadzeniu zmian w oferowanych usługach. W przypadku dużych firm ważne jest zadbać także o odpowiednie zabiegi reklamowe i działania marketingowe, dzięki którym poinformujemy naszych stałych klientów o nadchodzących zmianach.

Odświeżenie wizerunku firmy

Każdego roku słyszymy o wielkich zmianach wizerunkowych firm. Często dotyczą one tych największych przedsiębiorstw. Wśród nich była np. zmiana logo Żabki, czy Burger King. Obecnie przewodzącym trendem jest prostota. Większość firm inwestuje w czytelność i minimalizm. Prosty napis opakowany w ładną czcionkę wraz z nienachalnym elementem. Oczywiście to tylko niektóre z rebrandingów.

projekt logo
projekt logo

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami skontaktuj się z nami telefonicznie pod +48 511 601 005 lub mailowo na biuro@studioalladyn.pl. Zachęcamy do zapoznania się także z naszym portfolio.

Tagi wpisu: rebranding marki, rebranding firmy, zmiana logo firmy, odświeżenie wizerunku firmy, projektowanie grafik, studio alladyn projekty graficzne, branding firmy.

Leave a Reply