projekt karty win

Tym razem przedstawiamy projekt karty menu dla Bistro Serwus w Gdyni. Projekt karty śniadaniowej, głównej karty i karty win dla Restauracji Serwus wykonaliśmy na przełomie czerwca i lipca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą realizacją i krótkim opisem restauracji.

Restauracja Serwus to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Polski. Zlokalizowana jest na jednej z głównych gdyńskich ulic, w niedalekiej odległości od Klifu Orłowskiego – miejsca „must see” nad morzem. Serwus serwuje zarówno smaczne śniadania ze świeżym pieczywem i kawą, a także wyjątkowe dania obiadowe i kolacje z kraftowym piwem czy winem. Restauracja wyróżnia się także wnętrzami oraz klimatem, który sprawi, że w pełni będziemy czerpać przyjemność z jedzenia.

Projekty kart menu wykonaliśmy na przełomie czerwca i lipca. Od samego początku wiedzieliśmy w jakim klimacie chcemy ją stworzyć i żeby spójną była z otoczeniem, klimatem i charakterem miejsca. Dzisiaj wiemy, że był to strzał w dziesiątkę.

Poniżej prezentujemy wizualizację projektu karty menu śniadaniowej.

projekt karty śniadaniowej
projekt karty śniadaniowej

Kolejnym projektem był projekt karty menu głównej.

projekt karty menu
projekt karty menu

No i trzeci, kolejny projekt to karta win, która z założenia miała być wkładką do karty głównej.

projekt karty win
projekt karty win

Jak Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach. Jeśli chcecie zobaczyć więcej naszych realizacji zapraszamy do przejrzenia naszego portfolio – tutaj. Projekty kart menu to nasza specjalność. Tworzymy je od wielu lat i mamy ogromne doświadczenie, które wykorzystamy również w pracy z Tobą.

Oprócz projektów dla restauracji tworzymy także przeróżne grafiki dla innych branż. Począwszy od małych projektów jak plakaty, ulotki, wizytówki, czy projekt logo, aż po większe bannery, billboardy czy grafiki z przeznaczeniem na social media lub google ads. Dlatego jeśli potrzebujesz wsparcia graficznego koniecznie skontaktuj się z nami. na pewno stworzymy coś świetnego! Zapraszamy do nas!

Tagi wpisu: projekt karty menu, projekty kart menu, projektowanie kart menu, studio Aladyn, projekty graficzne, projekt karty bistro, wydruki kart menu.

 

 

Leave a Reply